4 сезон Хрещений батько Гарлему дата виходу

4 сезон Хрещений батько Гарлему дата виходу

“Хрещений батько Гарлему” / “Godfather of Harlem”: Хроніки злочинного світу, культурної боротьби та владних ігор.

Історія серіалу Хрещений батько Гарлему

Серіал “Хрещений батько Гарлему”, що вперше вийшов 2019 року, став справжнім дорогоцінним каменем у світі кримінальних драм. Цей захопливий телевізійний проєкт подарував глядачам не тільки захопливий сюжет, а й чудову гру акторів, чудову реконструкцію часу та унікальну атмосферу Нью-Йорка 60-х років.

4 сезон Хрещений батько Гарлему дата виходу

Серіал розповідає про життя і кар’єру легендарного гангстера Бампта Джонсона (Forest Whitaker), який повертається до свого кварталу Харлем після 10-річного ув’язнення у в’язниці. Повернення не просте – Гарлем змінився, і на території з’явився новий порядок в особі мафіозних босів і злочинних угруповань. Однак, Бамптону вдалося повернутися і вибудувати нову структуру в цьому світі, використовуючи свої унікальні навички та жорсткі методи.

Окрім власних справ, Бамптон ретельно слідкує за сім’єю, намагаючись втриматись на плаву у вирі криміналу та революційних рухів тієї епохи. Серіал висвітлює реальні історичні події, включно з боротьбою за громадянські права та політичною боротьбою, що робить його ще більш захопливим і актуальним.

Дата виходу 4 сезону Хрещений батько Гарлему

4 сезон Хрещений батько Гарлему дата виходу

З плином часу, “Хрещений батько Гарлему” завоював серця мільйонів фанатів, залишаючись одним із найочікуваніших проєктів. І в грудні 2023 року було офіційно оголошено продовження серіалу на четвертий сезон, що викликало захват у шанувальників проєкту. Поки точна дата ще невідома. Слідкуйте за цією сторінкою.

Нагадаємо, 3 сезон закінчився навесні 2023 року.

Якщо подивитися на релізи попередніх сезонів, то перерва між ними складає приблизно 2 роки, тому очікувати 4 сезон можна десь ближче до 2026 року.

Де дивитися Хрещений батько Гарлему всі сезони українською?

HDrezka Studio надала українську озвучку всіх сезонів “Godfather of Harlem”, що дає змогу глядачам у всьому світі насолодитися цією захопливою історією українською мовою. Студія BaibaKo, яка долучилася до перекладу з 3 сезону, також зробила свій внесок у якість та автентичність перекладу, що стало ще однією радісною новиною для шанувальників.


“Хрещений батько Гарлему” – це не просто серіал про злочинний світ. Це унікальна кінематографічна робота, що розкриває не тільки темні сторони боротьби за владу і гроші, а й глибину людських стосунків, складність сімейних зв’язків і пошук власної ідентичності у важкі часи.

З незмінно високим рівнем акторської майстерності, видовищними сценами та проникливим сюжетом, “Godfather of Harlem” продовжує завойовувати серця глядачів і залишатися одним із найкращих прикладів якісного телевізійного мистецтва.

І продовження на четвертий сезон лише підтверджує його унікальність і популярність серед аудиторії. Рейтинг на світовому порталі imdb.com тому підтвердження – більше 8 балів.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *