Дата виходу 4 сезону Ранкове шоу: цікавинки, актори, де дивитися українською

Дата виходу 4 сезону Ранкове шоу: цікавинки, актори, де дивитися українською

The Morning Show, українська назва “Ранкове шоу” – це американський драматичний телесеріал, який був створений для Apple TV+. Серіал слідує за життям ведучих телешоу на ранковому телебаченні, які опиняються на межі кризи після того, як одного з них, Мітча Кесслера, звинувачують у сексуальних домаганнях.

Йде до завершення 3 сезон серіалу “Ранкове шоу”, останню 10 серія 3 сезон світ побачить 10 листопада. Цікаво, що 3 сезон не був офіційно дубльований російською, адже у третьому сезоні висвітлюються події щодо війни в України. Це було у 4 епізоді, 3 сезону.

Українською третій сезон вийшов, як завжди від “Цікава ідея” (закадрова озвучка). І після завершення 3 сезону, постає слушне питання, коли ми побачимо 4 сезон “Ранкового шоу”? Та чи буде він? Дізнайся про дату виходу 4 сезону першим! Деталі про серіал і 4 сезон “The Morning Show” читай нижче.

Дата виходу 4 сезону Ранкове шоу: цікавинки, актори, де дивитися українською

Актори

У головних ролях знімаються Дженніфер Еністон, Різ Візерспун і Стів Карелл. Еністон грає Алекс Леві, ведучу телешоу, яка опиняється в складній ситуації після звинувачень на адресу Кесслера. Візерспун грає Бредлі Джексон, яка стає новою ведучою шоу, і починає конкурувати з Леві за глядачів і рейтинги.

Серіал “Ранкове шоу” також досліджує теми гендерної нерівності, сексизму та влади в медіаіндустрії. “Ранкове шоу” отримав схвальні відгуки критиків за високу якість виконання акторів, напружений сюжет і соціально значущу тематику.

Дата виходу 4 сезону Ранкове шоу: цікавинки, актори, де дивитися українською

Рейтинг

Серіал “Ранкове шоу” отримав різноспрямовані відгуки критиків і глядачів.

На сайті Rotten Tomatoes серіал має рейтинг 62%, що ґрунтується на відгуках критиків, і рейтинг глядачів у 79%.

На Metacritic серіал має середній бал 60 зі 100, заснований на відгуках критиків, і бал 7.2 з 10, заснований на відгуках глядачів.

Незважаючи на неоднозначні відгуки, серіал “Ранкове шоу” був номінований на багато премій, включно з премією Emmy і премією Golden Globe, і виграв кілька з них, включно з премією Screen Actors Guild за видатну роботу в телевізійній драмі і премією Critics’ Choice Television Award за кращу актрису в телевізійній драмі.

Дата виходу 4 сезону Ранкове шоу: цікавинки, актори, де дивитися українською

1 сезон

Перший сезон “Ранкове шоу” складається з 10 епізодів і був випущений на Apple TV+ у листопаді 2019 року. Серіал отримав номінації на багато престижних кінонагород, зокрема на премії “Золотий глобус” і “Еммі”.

Сюжет серіалу заснований на історії ведучих телевізійного шоу про новини, які стикаються з наслідками секс-скандалу і переходом ведучого на конкуруючий канал. У ролях головних героїв виступають Дженніфер Еністон, Різ Візерспун і Стів Карелл.

Ранкове шоу” отримав різноспрямовані відгуки від критиків, однак, загалом, серіал був добре прийнятий глядачами. Його було продовжено на другий сезон, який було випущено 2021 року.

Дата виходу 4 сезону Ранкове шоу: цікавинки, актори, де дивитися українською

2 сезон

Другий сезон серіалу “Ранкове шоу” продовжує історію телеведучих Дженніфер Еністон і Різ Візерспун, які керують ранковим новинним шоу. Однак після того, як їхнього колегу Мітча Кесслера (Стів Керелл) звільнили через звинувачення в сексуальних домаганнях, студія опинилася в центрі скандалу.

Дженніфер Еністон продовжує грати роль Алекс Леві, яка намагається утримати свою посаду і захистити свою репутацію. Різ Візерспун також повертає свою роль Бреді Джексон, яка намагається вижити в новому середовищі, в якому жінки опинилися під загрозою.

трейлер українською

У другому сезоні з’являється новий персонаж – Лорен Херші (Міллі Боббі Браун), яка приєднується до команди ранкового шоу і стає наставницею підлітків. Але ситуація в студії залишається напруженою, і навіть після того, як Мітч Кесслер йде, Алекс і Бреді продовжують боротися за свої місця і долати нові перешкоди.

Сюжет другого сезону “Ранкове шоу” фокусується на темах, таких як медіа-маніпуляція, расизм, політика і рух MeToo. Серіал продовжує досліджувати труднощі, з якими стикаються жінки в індустрії розваг, і показує, як вони борються за свої права і свободу вираження.

Дата виходу 4 сезону Ранкове шоу: цікавинки, актори, де дивитися українською

3 сезон про війну в Україні, у серіалі Ранкове шоу.

У американському телесеріалі “Ранкове шоу” було згадано війну в Україні і обстріли Маріуполя, зокрема лікарні (імовірно, мова йде про обстріл пологового будинку).

За інформацією журналу DTF Magazine, в четвертій серії третього сезону “Ранкового шоу” від Apple, персонажі висловили деякі репліки про війну. У конкретному кадрі відбувся діалог між двома журналістками – Бредлі Джексон (Різ Візерспун) і Мією Джордан (Карен Піттман), які працюють на каналі UBA.

Треба відзначити, що в серіалі показано, що український найманий координатор, який допомагає журналістам, схоже, не володіє англійською мовою, і тому одна з героїнь переключається на російську мову під час спілкування з ним.

Докладніше про 3 сезон серіалу за посиланням нижче.

Коли вийде 4 сезон Ракове шоу?

У квітня 2023 року, ще до виходу 3 сезону, серіал “Ранкового шоу” було офіційно продовжено на 4 сезон.

Найімовірніше, 4-й сезон “Ранкового шоу” вийде у 2025 році, після дворічної перерви між попередніми сезонами. Щодо сюжету 4-го сезону “Ранкового шоу,” наразі немає інформації, але, схоже, він, як і попередні сезони, буде віддзеркалювати актуальні події і включати в себе драматизм телешоу.

Ранкове шоу 4 сезон акторський склад

Дата виходу 4 сезону Ранкове шоу: цікавинки, актори, де дивитися українською

Якщо в третьому сезоні “Ранкового шоу” не буде значущих втрат персонажів або їх вилучень, то акторський склад у четвертому сезоні, швидше за все, залишиться практично незмінним. Дженніфер Еністон у ролі Алекс і Різ Візерспун у ролі Бредлі повернуться як співведучі світової мережі TMS, а також виступлять в якості виконавчих продюсерів серіалу “Ранкове шоу”.

Ансамбль акторів у “Ранковому шоу” дуже великий, з численними персонажами, які з’являються в кожному епізоді, або ж знову входять до історії. Багато з них, включаючи Біллі Крадапа в ролі Корі Елілісона та Чіпа Марка Дюпласса, можуть повернутися у четвертому сезоні “Ранкового шоу”. Однак, до завершення третього сезону складно визначити це із впевненістю. Третій сезон вже приніс нових акторів до команди, як, наприклад, Джона Хемма, який відіграв роль Ілона Маска та факсиміле Пола Маркса. Тож і в четвертому сезоні можливі нові додатки до акторського складу.

Що буде у 4 сезону Ранкового шоу?

Історія є ключовим мотором подій у серіалі “Ранкове шоу” на Apple TV+, і кожний сезон стикає головних героїв – Алекса, Бредлі та решту команди ТМС – з різноманітними кризами, що віддзеркалюють реальні події у світі. Наприклад, другий сезон був приурочений пандемії COVID-19, а третій сезон, який зараз на екранах, розглядає витік даних в УБА та наслідки подій 6 січня.

Щодо того, куди може рухатися сюжет “Ранкового шоу” у четвертому сезоні, наразі немає точних відомостей. Однак можна впевнено стверджувати, що він продовжить віддзеркалювати актуальні події і буде містити внутрішню драму телешоу, як і попередні сезони. Звісно, неможливо передбачити, які саме новини реального світу потраплять у сюжет “Ранкового шоу,” оскільки зазвичай серіал включає події, які сталися за рік до його виходу, і на момент створення четвертого сезону “Ранкового шоу” ці події ще не стали відомими.

10 цікавих фактів про серіал Ранкового шоу

Серіал був створений для нового потокового сервісу Apple TV+ і став одним із перших оригінальних проектів цієї платформи.

Ранкового шоу був натхненний книжкою Брайана Стелтера “Top of the Morning: Inside the Cutthroat World of Morning TV”, яка розповідає про конкуренцію у світі ранкових телешоу.

У головних ролях у серіалі знялися Дженніфер Еністон і Різ Візерспун, які раніше знімалися разом у культовому серіалі “Друзі”.

Дата виходу 4 сезону Ранкове шоу: цікавинки, актори, де дивитися українською

Ранкового шоу отримав 8 номінацій на премію “Еммі”, включно з номінаціями за найкращий драматичний серіал, найкращу жіночу роль у драматичному серіалі та найкращу режисуру.

Як і в першому сезоні, у серіалі тривають обговорення важливих тем, таких як мету #MeToo, рівноправності та сексизму в робочому середовищі.

У другому сезоні серіалу з’явилися нові персонажі, серед яких Грейс Сендерс (Жюлі Боуен) і Лорен Херші (Епріл Мюрі).

У ролі Корі Еллісона, нового керівника телеканалу, виступив актор Біллі Крудап, який був номінований на “Еммі” за свою роль у першому сезоні.

Одним із продюсерів The Morning Show є Різ Візерспун, який також виступив як виконавчий продюсер у своїх минулих проєктах, таких як “Велика маленька брехня” і “Сміх без правил”.

Серіал знято на основі сценарію, написаного Джей Карсоном, який раніше працював над такими проектами, як “Безсоння” і “Пліткарка”.

The Morning Show вважається одним із найдорожчих серіалів на Apple TV+, з бюджетом близько 15 мільйонів доларів на кожен епізод.

Озвучка українською є?

Так, 1 і 2 сезон серіалу Ранкового шоу можна подивитися в українській озвучці від Цікава ідея. Надіємося, що творча група продовжить працювати і далі над серіалом, і на нас чекатимуть ще 3 і 4 сезон українською.

Прихильникам, дивитися серіал в оригіналі, доступні українські субтитри.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *