Закохай мене, якщо зможеш скільки серій? Де дивитися онлайн
Фото: 1+1

Закохай мене, якщо зможеш скільки серій? Де дивитися онлайн

Серіал “Закохай мене, якщо зможеш” заслуговує на увагу тих, хто прагне насолоджуватися якісним українським кіно, що поєднує в собі інтригу, непередбачуваність та талановиту гру українських акторів.

Шпиталь“, “Жіночий лікар“, а тепер і цей серіал привернув увагу українців. Нижче можна подивитися серіал та дізнатися, скільки серій і чи буде 2 сезон “Закохай мене, якщо зможеш”?

Скільки серій?

У першому сезоні серіалу “Закохай мене, якщо зможеш” 8 серій.

Сюжет

У цій історії псевдо-чаклун управляє бізнесом, який став популярним серед шукайучих незвичайних вражень. Однак його успішне підприємництво може розпастися, коли на його слід виходить досвідчена професійна мисливиця за псевдо-магами. Тепер перед головними персонажами постає завдання: розробити нестандартний план, щоб врятувати свій бізнес. Ким стане переможець у цій грі хитрощів та змагань?

Актори

У ролях блискуче себе проявили українські актори Ксенія Мішина та Сергій Журавльов, створивши харизматичних персонажів і передавши напруженість та конкуренцію на екрані.

Закохай мене, якщо зможеш 2 сезон дата виходу

Перший сезон вийшов восени 2023 року на телеканалі 1+1. Про вихід другого говорити ще зарано. Але ми не виключаємо, що успіх першого сезону може спровокувати творців продовжити серіал на другий сезон.

Слідкуйте на tvshows.com.ua про новини другого сезону.

Де дивитися Закохай мене, якщо зможеш?

Подивитися безкоштовно серіал “Закохай мене, якщо зможеш” можна на платформі Megogo в Польщі, Німеччині та Україні. Дивитися можна на Смарт-тв, телефоні, планшеті, тощо.

“Закохай мене, якщо зможеш” – це не лише серіал, а й глибока рефлексія над життям, відносинами та виборами, які ми робимо. Це твір, що підтримує ідею, що ми, люди, завжди можемо знайти в собі силу протистояти складнощам та навчимося жити повноцінним життям, приймаючи всі його випробування та радості.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *