За лаштунками шоу Гра в кальмара 2023

За лаштунками шоу Гра в кальмара 2023

Поки вся Україна очікує вихід другого сезону серіалу “Гра в кальмара”, засновки створили нове реаліті-шоу “Гра у кальмара: Випробування“. Яке скоро стартує на Нетфлікс. Нижче пропонуємо, зануритися залаштунки шоу.

Запрошуємо вас на захопливу пригоду, де ви поринете у світ культового фільму “SQUID GAME: THE CHALLENGE” і дізнаєтеся всі його секрети. З цією ексклюзивною екскурсією за лаштунки, ви вирушите в подорож, яка пройде в компанії самого творця і режисера “Гри кальмарів“, Хван Дон Хьока.

Ви побачите, як народжувалася ідея цієї похмурої і захопливої гри, і побуваєте на тому місці, де знімали найбільш пам’ятні сцени. Під керівництвом Хван Дон Хьока, ви розкриєте секрети створення персонажів і дизайну костюмів, а також дізнаєтеся, як створювали величезні декорації та спецефекти.

Ця екскурсія стане унікальною можливістю не тільки зануритися в атмосферу “Гри кальмарів”, а й поставити запитання творцеві та режисеру, дізнатися про його натхнення і творчий процес. Відкрийте для себе мистецтво створення кіношедеврів і зазирніть у світ, де реальність і фантазія переплітаються, створюючи шедеври нашого часу.

Старт шоу 22 листопада. Очікується офіційний переклад українською.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *