Локі 3 сезон дата виходу в Україні, які є побажання?

Локі 3 сезон дата виходу в Україні, які є побажання?

Ось і підійшов до завершення 2 сезон “Локі в Україні. В інтернеті можна були почути не однозначні відгуки про 2 сезон, з ноткою невдоволення про сценарій. Однак, вже зараз фанатські пабліки вже запитую коли буде 3 сезон?

Хоча це ще не підтверджено студією Marvel, історія Локі може продовжитися в третьому сезоні його популярного сольного серіалу Disney+.

Всі два сезони українці дивилися “Loki” під супровід відомих голосів українського закадрового озвучення, від таких студій: Цікава ідея, BaibaKo, HDrezka Studio. Всі студії впоралися пречудово!

Нижче можна зацінити уривок українського озвучення.

@tvshows.com.ua

локі 2 сезон з 6 жовтня

♬ memories – leadwave

Чи буде 3 сезон Локі?

Наразі немає офіційної інформації. “Локі” став першим серіалом у всесвіті Marvel Cinematic Universe (MCU), який отримав другий сезон.

Завершення другого сезону принесло деяку ясність щодо сил Локі і його місця в тривалому оповіданні про 5 і 6 фази MCU. Мабуть, це момент, коли можна було б припустити повернення “Локі” в новому сезоні серіалу “Локі”.

Однак за повідомленнями, Marvel проводить перегляд своїх телевізійних зобов’язань. І ніщо не виключає можливість, що Локі повернеться в кінематографічній формі, можливо, навіть зустрівшись із Тором після подій фільму “Кохання і грім”.

Дата виходу 3 сезону Локі?

Локі 3 сезон дата виходу в Україні, які є побажання?

Перший сезон “Локі” було випущено 9 червня 2021 року, у межах четвертої фази MCU, а потім пішов другий сезон, прем’єра якого відбулася 5 жовтня 2023 року, у межах п’ятої фази.

Така дворічна перерва між сезонами, дає змогу припустити, що третій сезон “Локі” може вийти у 2025 або 2026 році, можливо, у межах шостої фази.

Однак, перед початком шостої фази, у Marvel Studios є кілька проєктів, які очікують на завершення і випуск, багато з яких були затримані через проблеми і страйки в Голлівуді. Наприклад, майбутній серіал “Wonder Man”

Коли саме вийде третій сезон “Локі” залишається невідомим, але зазвичай проектам Marvel потрібен певний час на розробку і виробництво, особливо якщо вони залежать від візуальних ефектів. Тож, імовірно, навіть після можливого оголошення про продовження серіалу, шанувальники можуть очікувати деякого очікування перед випуском.

Де дивитися 3 сезон Локі українською?

Всі попередні два сезони, і майбутній третій сезон можна подивитися українською від провідних інтернет студій Цікава ідея, BaibaKo, HDrezka Studio.

Дивись і смакуй українською!

Локі 3 сезон дата виходу в Україні, які є побажання?

Цікаво! Поговорюють, що постер до 2 сезону “Локі” був згенерований штучним інтелектом.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *