Веном 3: дата виходу, рецензія, трейлер, цікаві факти, де дивитися

Веном 3: дата виходу, рецензія, трейлер, цікаві факти, де дивитися

Фільм «Веном 3» готується підкорити глядачів своїми дивовижними здібностями вже у поточночу 2024 році, динамічними сюжетами і неповторним атмосферним світом, сповненим небезпек і пригод.

Дата виходу 3 частини вже відомо! Що наразі відомо про третю частину “Венома” докладніше у дописі нижче. Також, ми згадаємо, чому так люблять цю трилогію.

Від самого початку він завоював серця шанувальників коміксів і любителів фантастики, пропонуючи унікальний погляд на класичного антигероя із всесвіту Marvel.

«Веном» (2018)

Веном 3: дата виходу, рецензія, трейлер, цікаві факти, де дивитися

Перший фільм, випущений 2018 року, вводить нас у світ Едді Брока, журналіста, який випадково став господарем симбіотичного організму з космосу, який називається Веномом. Ця зустріч змінює його життя назавжди, перетворюючи його на могутнього супергероя, який бореться з внутрішніми демонами і зовнішніми загрозами. Фільм став хітом завдяки захопливому сюжету, захопливим сценам бою і кінематографічній реалізації Венома у виконанні Тома Гарді.

Передивитися фільм можна в українському дубляжі.

«Веном: Карнаж» (2021)

Веном 3: дата виходу, рецензія, трейлер, цікаві факти, де дивитися

Друга частина фільму, випущена 2021 року, представляє нову загрозу в особі Карнажа, зловісного симбіота, який має всі здібності Венома, але без його моральних обмежень. Цей фільм розкриває нові аспекти світу Венома і вводить нас у захопливі битви з новим ворогом, який загрожує не тільки місту, а й усій планеті.

Фільму виходив в кінотеатрах Україні, в дубляжі.

Франшиза Веном: рейтинги, заробітки, тощо

Веном 3: дата виходу, рецензія, трейлер, цікаві факти, де дивитися

Франшиза «Веном» є однією з найуспішніших у жанрі супергеройського кіно, і вона продовжує привертати увагу глядачів і критиків своїми захопливими історіями та динамічними сюжетами. Ось деяка інформація про рейтинги, заробіток та інші аспекти франшизи «Веном»:

Рейтинги:

Обидві частини фільму «Веном» мають різні оцінки від критиків і глядачів. Перша частина отримала здебільшого негативні відгуки від критиків, але при цьому була популярна у глядачів. «Веном: Карнаж» також отримав змішані відгуки від критиків, але глядачі оцінили його більш високо.
Рейтинги на популярних платформах, таких як IMDb і Rotten Tomatoes, можуть відрізнятися, але обидві частини франшизи мають переважно позитивні оцінки від глядачів.

Заробіток:

Обидві частини «Венома» були фінансово успішними. Перша частина стала одним із найкасовіших фільмів 2018 року, заробивши понад 850 мільйонів доларів по всьому світу.
«Веном: Карнаж» також мав значний комерційний успіх, перевершивши очікування студії і заробивши понад 500 мільйонів доларів по всьому світу.

Майбутнє франшизи:

Незважаючи на змішані відгуки від критиків, успіх фінансовий франшизи підтверджує інтерес глядачів до світу “Венома” і його персонажів.

Планується випуск нових фільмів у рамках франшизи, зокрема 3 частини у 2024 році, також можливі сиквели і проєкти після третьої частини, пов’язані з іншими персонажами всесвіту Marvel.

Фанати очікують побачити розвиток сюжету і персонажів, а також нові захопливі пригоди у світі “Венома”.

Загалом франшиза «Веном» продовжує залишатися значущим гравцем у світі супергеройського кіно, і її успіх підтверджує інтерес глядачів до цього унікального персонажа і його історій.

Веном 3 дата виходу в Україні

Веном 3: дата виходу, рецензія, трейлер, цікаві факти, де дивитися

Франшиза «Веном» готується завершити свою подорож із виходом третьої частини, названої «Веном: Останній танець».

Сюжетні драми, інтриги та битви досягають свого кульмінаційного моменту в цій завершальній главі, яка обіцяє бути не менш захопливою, ніж попередні частини.

Перенесення дати виходу фільму на 25 жовтня 2024 року викликає очікування і хвилювання серед фанатів. Цей новий часовий кадр, створений студією Sony, натякає на те, що «Веном: Останній танець» буде чимось особливим – епічним фіналом, який запам’ятається надовго.

Назва фільму – «Останній танець» – загадкова і багатообіцяюча. Вона навіює думки про заключне протистояння Венома, про останній шанс протистояти силам зла і про останній акт драми, який змінить долю всесвіту.

На глядачів чекають нові пригоди, нові вороги та нові випробування для Едді Брока та його симбіотичного партнера. «Веном: Останній танець» обіцяє розкрити неймовірні таємниці та завершити історію з потужним фіналом, який залишить слід у серцях глядачів.

З нетерпінням очікуємо, який останній танець зіграє Веном у своїй епічній історії, і який слід він залишить у великій сазі про супергероїв і темряву.

Актори Веном 3

Антигерой Веном повертається на великі екрани в третій і завершальній частині фантастичної трилогії, де на нас чекає хвилююча битва з новим жахливим противником.

У «Веномі 3: Останній танець» Том Гарді знову втілює на екрані журналіста-розслідувача Едді Брока, чия доля пов’язана з інопланетним симбіотом, що наділяє його неймовірними здібностями.

Веном 3: дата виходу, рецензія, трейлер, цікаві факти, де дивитися
Том Гарді

Цього разу сором’язливому антигерою доведеться зіткнутися з новим загрозливим противником – симбіотом на ім’я Токсин, який знайшов своє втілення в тілі детектива Патріка Маллігана. Битва, в якій на кону не тільки долі окремих індивідуумів, а й доля всесвіту загалом, обіцяє бути епічною і захопливою.

У ролях з Томом Гарді у «Веномі 3» виступлять такі талановиті актори, як Джуно Темпл, Чіветель Еджіофор і Кларк Бако. Їхні персонажі додадуть нові відтінки в уже насичений світ Венома, привносячи свіжий вітер у цю захопливу історію.

Дивитися Веном 3 – трейлер

Це звісно не офіційний трейлер. Його ще не має. Але, фанати фільму вже зроби свій варіант трейлеру до фільму “Веном 3”.

Де дивитися Venom 3 українською?

Як і перші дві частини, фільм отримає професійний український дубляж. Будемо дивитися у кінотеатрах по всій Україні, а потім через місяць вийде в інтернеті “Веном 3”. Це буде цифровий реліз, який можна буде подивитися на легальний платформах та в УАнеті.

Рецензія на Веном 3 від tvshows

Веном 3: дата виходу, рецензія, трейлер, цікаві факти, де дивитися

Вершник у чорному, що вабить своїми темними обітницями і неприборканою силою, «Веном» вторгається на екрани пишноти кінематографії. Блискучі вогні міста пронизують темну оболонку цього незвичайного антигероя, що закликає глядачів до свого світу, де правлять не закони, а інстинкти і жага помсти.

Едді Брок, втілений у майстерному виконанні Тома Гарді, вступає в смертельну гру з інопланетним симбіотом, який надає йому надприродних здібностей, але водночас вириває зсередини його найтемніші страхи і бажання. Коли ці дві сутності об’єднуються, виникає Веном – карикатура на супергероя, готового до фатальної битви з темними силами, що загрожують світу.

Чудові візуальні ефекти та захопливі бої створюють атмосферу шаленства та напруги, пронизуючи кожен кадр фільму. Однак справжня сила «Венома» криється в його внутрішній боротьбі – боротьбі між світлом і темрявою, добром і злом, яка породжує нове розуміння про природу героїзму і жертви.

«Веном» – це не просто фільм про супергероя, це дослідження людської душі в її найтемніших куточках. Це вихор емоцій і пристрастей, який не залишає байдужим жодного глядача. І коли ви занурюєтеся в цей світ хаосу і протиріч, ви розумієте, що Веном – це не просто персонаж, це символ боротьби кожного з нас зі своїми внутрішніми демонами.

Цікаві факти про трилогію Веном

Веном 3: дата виходу, рецензія, трейлер, цікаві факти, де дивитися

Історія створення Венома: Веном вперше з’явився в коміксах Marvel 1988 року у випуску «The Amazing Spider-Man» № 300. Творці персонажа – письменник Девід Мішелін і художник Тодд Макфарлейн.

Комікс «Lethal Protector»: Основний сюжет першого фільму «Веном» був натхненний коміксом «Venom: Lethal Protector», випущеним 1993 року. У цій історії Веном стає антигероєм, який захищає бездомних у Лос-Анджелесі.

Зйомки в Сан-Франциско: Більша частина зйомок першого фільму «Веном» відбувалася в Сан-Франциско, що додало автентичності до дії і створило унікальну атмосферу для фільму.

Озвучка Венома: В оригінальній версії фільму Венома озвучував Том Гарді, який також грав роль Едді Брока. Він також був виконавцем рухів Венома, що додало реалізму до сцен боротьби. В Україні до всіх частин є професійний дубляж.

Пост-кредитні сцени: Обидва фільми «Веном» містять пост-кредитні сцени, що підтверджують можливі продовження і розширення всесвіту Венома. Ці сцени стали предметом гарячих обговорень серед фанатів і аналітиків.

Візуальні ефекти: Створення образу Венома вимагало величезних зусиль візуальних ефектів. Команда фахівців працювала над тим, щоб зробити симбіотичного супергероя реалістичним і захопливим.

Веном vs. Spider-Man: Веном є одним із найвідоміших ворогів Людини-павука в коміксах Marvel. Існує надія серед фанатів, що в майбутніх фільмах Венома відбудеться зустріч із Людиною-павуком з Marvel Cinematic Universe.

Ці факти лише небагато з того, що робить фільм «Веном» унікальним і цікавим для глядачів.

Чекаємо холодної осені після спекотного літа та дивимося “Веном 3” українською!

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *