Тор 5 коли вийде? Чутки, останні інсайди

Тор 5 коли вийде? Чутки, останні інсайди

З моменту виходу 4 частини Тор: Любов і грім” минуло більше року, і ось що ми думаємо про долю “Тор 5”, а також про його потенційний сюжет, акторський склад та дату виходу п’ятої частини.

За час своєї подорожі по кіновсесвіту “Тор” пережив багато еволюцій, остання з яких привела його в гостросюжетну комедію Тайки Вайтіті “Любов і грім”. Давайте разом згадаємо всі частини, та за що ми так полюбили всесвіт “Тора” і де його можна подивитися українською?

П’ята частина фільму про “Тора“, головного бога Асгарда, буде продовженням захопливої історії, розпочатої в попередніх фільмах. Для тих, хто не в курсі, давайте коротко розглянемо, що сталося в попередніх частинах.

Тор 2011

Це фільм, у якому ми вперше знайомимося з Тором, сином Одіна, якого вигнали на Землю та позбавили своїх божественних здібностей. Тут починається його шлях до становлення справжнім героєм.

Тор: Царство темряви 2013

У цій частині Тор об’єднується з іншими супергероями Marvel, щоб захистити Землю від лиходія Локі та його армії.

Тор зустрічає нового ворога, Малекіта, і стикається із загрозою, яка може знищити всі дев’ять світів.

Тор: Раґнарок 2017

У цій частині Тор втрачає свій молот, а сам опиняється на планеті Саккар, де йому належить битися в гладіаторських боях і врятувати Асгард від жахливої загрози.

Тор: Любов і Грім 2022

Останній фільм поки що в серії, де Тор став королем Асгарда і стикається з новими викликами, включно з появою Валкірії і поверненням старих ворогів.

Що буде у фільмі Тор 5?

Тор 5 коли вийде? Чутки, останні інсайди

Поки що офіційна дата не оголошена, але згідно з голлівудським інсайдером Деніелом Ріхтманом, Marvel вже активно працює над новою частиною пригод бога грози. Це означає, що фанати супергеройського всесвіту Marvel скоро знову побачать “Тора” на великих екранах України.

Повідомлення “Тор повернеться”, що з’явилося наприкінці четвертої частини, створило передумови для п’ятої частини, яка, як очікується, продовжить історію про Асгард, богів і магію. Ймовірно, фільм “Тор 5” буде продовженням епічних пригод Тора і може внести нові елементи у світ Marvel.

Дата виходу Тор 5 в Україні?

Тор 5 коли вийде? Чутки, останні інсайди

Прогнозується, що “Тор 5” вийде у 2026 році або на початку 2027 року, але точна дата релізу поки невідома.

Раніше статус цього фільму залишався непідтвердженим, доки не з’явилася цитата Таїки Вайтіті в книзі “Thor: Love and Thunder The Official Movie Special”.

Додатково, надійні джерела Marvel та інсайдери індустрії, як-от MyTimeToShineHello, також підтвердили, що фільм перебуває в процесі розробки.

Передбачити точну дату виходу фільму зараз складно. Поки немає підтверджень про те, чи буде фільм випущено до або після “Месників: Династія Кан” (1 травня 2026 року). Однак існує три можливі варіанти дати виходу “Тора 5”.

Якщо фільм буде випущено до “Месників 5”, то це може статися на початку 2026 року, можливо, 13 лютого. Другий варіант – вихід у другій половині 2026 року (24 липня або 6 листопада).

У цьому разі сюжет фільму може бути пов’язаний із подіями “Династії Канг”, що дасть змогу Тору з’явитися в кросовері. Або ж події фільму можуть розвиватися після “Династії Канг” і привести до подій “Месників: Таємні війни”. У такому разі фільм може вийти на початку 2027 року.

Найімовірніше, “Тор 5” вийде в другій половині 2026 року. Це пов’язано з тим, що сюжет “Доктора Стренджа 3” має безпосередньо вести до подій “Месників: Династія Кан”. Таким чином, “Тор 5” може зайняти місце в розкладі 13 лютого 2026 року. Однак слід зазначити, що ці дати є приблизними і можуть змінитися залежно від подальших анонсів та обставин.

Де дивитися Тор 5 українською?

П’ята частина “Тора” вийде українською в кінотеатрах. Нагадаємо, всі частини квадрології “Тора” були якісно дубльовані та адаптовані українською. Передивитися можна на легальних стрімінгових сервісах в Україні. Наприклад Мегого. Або, шукай в українському сегменті інтернет “умовно-легально”.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *