Дедпул 3 дата виходу відома! Дивитися українською трейлер

Дедпул 3 дата виходу відома! Дивитися українською трейлер

Українці цікавляться, коли вийде у кінотеатрах України “Дедпул 3” (Deadpool 3), який є продовженням знаменитої франшизи.

Всі вже подивилися перші дві частини “Дедпулу”, які вийшли у 2016 і 2018 роках, відповідно. І тепер, постає питання дата виходу 3 частини фільму “Дедпул”. Що наразі відомо, та чи йдуть зйомки?

Для шанувальників, є прикра новина. Через всіма відомий страйк акторів, який закінчився тільки наприкінці 2023 оці, виробництво третього “Дедпула” було затягнуте у 2023 році. Але вже у 2024 стала відомо дату виходу 3 частини “Дедпула”.

Також відомо, що режисер стрічки – Шон Леві (відомий за серіалом «Дивні дива»)

Дивитися онлайн Дедпул і Росомаха 3 українською – трейлер

Дата виходу Дедпула 3

“Дедпул і Росомаха” обіцяють глядачам захопливий екшн, дотепні діалоги та несподівані повороти сюжету, які залишать усіх у напрузі до самого фіналу.

В Україні в прокат виходить з 25 липня 2024 року! Плануй свій час заздалегідь з tvshows.com.ua. Дивитись 3 частину “Дедпул і Росомаха” влітку в усіх кінотеатрах України.

“Дедпул і Росомаха” являє собою захопливе продовження пригод непередбачуваного антигероя Дедпула і безсмертного мутанта Росомахи. У цій частині вони виявляються втягнутими в смертельну гру, влаштовану загадковим лиходієм, який прагне роздобути унікальну мутагенну речовину, здатну змінити хід історії.

Сюжет розгортається у світі, де мутанти стають дедалі ціннішими об’єктами для експлуатації корпорацій і лиходіїв, які прагнуть надздібностей. Дедпул і Росомаха, володіючи своїми унікальними здібностями і харизмою, стикаються з новими викликами і небезпеками на кожному кроці.

У той час як Дедпул продовжує свою безкомпромісну війну зі злочинністю і темними силами, Росомаха змушений зіткнутися зі своїми минулими темними секретами і прийняти рішення, яке може змінити його долю назавжди.

За допомогою свого нестандартного підходу до боротьби зі злочинністю і дружби, Дедпул і Росомаха об’єднують зусилля, щоб боротися з новою загрозою і запобігти глобальній катастрофі. Але цього разу ставки вищі, і кожен із них повинен буде принести жертви в боротьбі за порятунок світу.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *