Страйк 5 сезон коли вийде? Останні новини, цікаві факти, тощо

Страйк 5 сезон коли вийде? Останні новини, цікаві факти, тощо

Стартували зйомки нового 5 сезону екранізації “Страйка” від Джоан Роулінг – “Чорнильне серце”. Що наразі відомо про 5 сезон, та коли вийде новий сезон українською, докладніше у цьому дописі. Але спочатку, згадаємо коротко про всі сезони серіалу та цікаві факти, які відомі про серіал.

Про що серіал Страйк?

Страйк 5 сезон коли вийде? Останні новини, цікаві факти, тощо

У центрі подій серіалу “Страйк” – ветеран війни і приватний детектив Корморан Страйк, який відкриває своє агентство на Денмарк-стріт у Лондоні. Незважаючи на отримані в бою поранення і психологічну травму, він блискуче розкриває навіть найзаплутаніші злочини, звертаючись до своїх незвичайних здібностей і досвіду, отриманого під час служби. Корморану належить розслідувати три складні справи, які вислизнули від уваги поліції.

Серіал “Страйк” заснований на детективних романах Дж.К. Роулінг, написаних під псевдонімом Роберт Гелбрейт.

1 сезон

Страйк 5 сезон коли вийде? Останні новини, цікаві факти, тощо

“The Cuckoo’s Calling” (2017) / Поклик зозулі / Шовкопряд: Перший сезон заснований на романі “Викликаючи зозулю”. Він вводить глядачів у світ приватного детектива Корморана Страйка і його асистента Робіна Еллікота, коли вони розслідують смерть знаменитої моделі Лулу Ландрі, яку спочатку прийняли за самогубство.

Перший сезон серіалу занурює нас у вир нелегкої боротьби зі злом. Корморан Страйк – ветеран війни, який втратив у бою ногу. Він працює приватним детективом у маленькому офісі на Денмарк-стріт у Лондоні. Незважаючи на купу фізичних і психологічних проблем, йому вдається розкривати найскладніші справи.

2 сезон

“The Silkworm” (2017): Другий сезон заснований на романі “Шовкопряд”. Страйк і Робін розслідують зникнення письменника Оуена Квінна, чий останній рукопис, що містить скандальні таємниці про багатьох знаменитих літераторів, був вкрадений.

3 сезон

“Career of Evil” (2018): Третій сезон заснований на романі “Кар’єра зла”. У цьому сезоні Страйк отримує загадкову посилку з жіночою ногою і починає розслідування, яке пов’язане з його минулим і призводить до несподіваних відкриттів.

4 сезон

“Lethal White” (2020): Четвертий сезон заснований на романі “Летальний білий”. Страйк і Робін стикаються з новою справою – зникненням молодого чоловіка, який стверджує, що бачив убивство в дитинстві.

Що відомо про 5 сезон?

Страйк 5 сезон коли вийде? Останні новини, цікаві факти, тощо

На початку 2024 року, стартували зйомки нового сезону екранізації “Страйка” від Джоан Роулінг – “Чорнильне серце”.

Коли в офісі з’явився зневірений, неохайний Еді Ледвелл, приватний детектив Робін Елакотт до кінця не розуміла, як їй вчинити в цій ситуації. Еді був одним із творців відомого малюнка “Чорнильне серце”, і тепер його переслідував загадковий анонім із мережі під псевдонімом Аномія. Еді в розпачі хотів дізнатися, хто ховається за цим псевдонімом.

Робін вирішила, що агентство не зможе йому допомогти, і забула про цю справу доти, доки за кілька днів не прочитала шокуючі новини, що Еді вдарили електрошокером, а потім убили на кладовищі Гайгейт, де і було намальовано “Чорнильне серце”.

Том Едж, який писав сценарії до попередніх чотирьох сезонів, повертається до роботи, як і режисер Сью Таллі, на рахунку якої три сезони “Страйка”.

Страйк 5 сезон дата виходу

Зйомки серіалу тривають, tvshows.com.ua припускає що серіал вийде у 2025 році.

Цікаві факти про серіал

Страйк 5 сезон коли вийде? Останні новини, цікаві факти, тощо

Ось кілька цікавих фактів про серіал “Страйк”:

Автор: Серіал “Страйк” заснований на книгах, написаних Джоан Роулінг під псевдонімом Роберт Гелбрейт. Цей псевдонім використовувався для написання детективних романів, щоб створити поділ між її роботою в жанрі фентезі та новим жанром.

Натхнення: Роулінг придумала персонажа Корморана Страйка, коли перебувала під час затримки на поїзді між Манчестером і Лондоном. Вона помітила ветерана війни, який був ампутований, і цей випадок надихнув її на створення свого головного героя.

Кастинг: Для ролі Корморана Страйка було обрано Тома Берка, який чудово вписався в образ ветерана з харизмою. Для ролі Робін Еллакотт була обрана Голлі Граунд.

Зйомки: Більшість сцен серіалу знімали на вулицях Лондона, що надає серії автентичного зовнішнього вигляду. Однак також були використані інші локації у Великій Британії для створення різноманітних обстановок.

Критика і визнання: Серіал “Страйк” отримав позитивні відгуки від критиків за свою загадкову атмосферу, цікавих персонажів і захопливі сюжети. Він також завоював популярність у глядачів завдяки виразній грі акторів і захопливим загадкам.

Сезони: Перший сезон серіалу включає три епізоди, заснованих на романах “Викликаючи зозулю”, “Шовкопряд” і “Кар’єра зла”. Другий сезон складається з двох епізодів, заснованих на книзі “Летальний білий”. Планується вихід п’ятого сезону, заснованого на книзі “Чорнильне серце”.

Де дивитися українською 5 сезон Strike?

Страйк 5 сезон коли вийде? Останні новини, цікаві факти, тощо

Перші три сезони були перекладені і озвученні завдяки спільноті Clan Kaizoku. Долучайтесь до них у телеграмі, щоб підтримати серіал.

4 сезон залишається поки що без українського озвучення. Є надія, що з виходом 5 сезон, Clan Kaizoku продовжить роботу над серіалом.

Подивитися всі сезони можна в УАнеті.

“С.B. Strike” вирізняється захопливим сюжетом, добре опрацьованими персонажами та загадками, які змушують глядачів тримати погляди на екрані. Крім того, це один із рідкісних випадків, коли відомий письменник створює детективний серіал під псевдонімом, додаючи загадковості та інтриги до проєкту.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *