Рік і Морті 8 сезон дата виходу відкладена, у 2024 вийде аніме

Рік і Морті 8 сезон дата виходу відкладена, у 2024 вийде аніме

Сьомий сезон завершився, і тепер шанувальники “Ріка і Морті” з України цікавляться, чи буде продовження у майбутньому. На жаль, для шанувальників це не найприємніша новина, оскільки вихід 8-го сезону відкладено. Докладніше, коли саме вийде 8 сезон “Рік і Морті” і що вийде замість 8 сезону у 2024 році, дізнайся у дописі нижче.

Незважаючи на те, що протягом перших шести сезонів “Рік і Морти” отримав практично беззастережне визнання, серіал зазнав значних турбулентностей, коли його співавтора Джастіна Ройланда стали обвинувачувати в серйозних порушеннях.

Це призвело до його відсторонення від проекту та необхідності пошуку нових акторів для заміщення його ролей.

Під час початку 7-го сезону наприкінці 2023 року стало очевидним, що внаслідок відходу Ройланда “Рік і Морти” зазнав змін, але не дивлячись на це, популярна науково-фантастична комедія зберегла свою всесвітню популярність. Таким чином, “Рік і Морти” отримав схвалення для 8-го, а також для 9-го і 10-го сезонів.

Рік і Морті 8 сезон дата виходу

Рік і Морті 8 сезон дата виходу відкладена, у 2024 вийде аніме

Всі звикли, що шоу виходило щорічно, у 2024 році фанатам доведеться залишитися без нових серій.

Виробництво 8 сезону “Ріка і Морті” затрималося через страйк Профспілки сценаристів (WGA) у 2023 році, який був завершений вкінці 2023 року.

Виходячи з цього, вихід 8 сезону тепер планується на 2025 рік. У 8 сезоні, ймовірно, буде той самий акторський склад, що і в 7 сезоні, з поверненням до екзистенціального і похмурого сюжету шоу.

Вихід 8 сезону “Ріка і Морті” заплановане на приблизно 2025 рік. Також, підтверджено 9 і 10 сезони…

Раніше творець серіалу Ден Хармон ділився інформацією з журналістами щодо написання сценарію:

“Весь цей процес був дуже важким, і, звісно ж, я ніколи не планував припиняти існування шоу.

“Ми зараз працюємо над 9-м сезоном, і в нас є так багато високоякісної роботи, яку я ніколи не відмовлювався б. Тому що я дуже горджусь тим, що глядачі отримали у сьомому сезоні”.

Скільки всього буде серій у Рік і Морті?

Рік і Морті 8 сезон дата виходу відкладена, у 2024 вийде аніме

Цікаво, ще у далекому 2018 році “Рік і Морті” отримали замовлення на ще 70 серій, що розширило перспективу продовження серіалу на 10 сезонів!

Незважаючи на важкості, які виникли з того часу, “Рік і Морті” продовжує впевнено рухатися до виконання цього замовлення, що призведе загальну кількість епізодів серіалу, розробленого Деном Гармоном, до вражаючих 100!

Наразі невідомо, чи буде шоу завершено після 10-го сезону, але надходження замовлення свідчить про те, що 8-й сезон точно буде реалізований.

Рік і Морті аніме

Як вже вище було сказано, у 2024 світ не побачить 8 сезон, замість нього вийде аніме про “Рік і Морті”. Дата виходу поки приховується, але відомо, що у першому сезоні буде 10 серій. Нижче можна подивитися трейлер.

Аніме може трошки втішити фанів, не вихід 8 сезону цього року…..

Де дивитися 8 сезон Рік і Морті українською?

8 сезон вийде українською в озвучці Т.С. Cтруґачка та HDrezka Studio. Також, до 7 сезон був перекладаний інтернет студіями Колодій і BaibaKo. Від них теж варто очікувати. Але, за два роки все може статися, ви і самі чудова розумієте.

А в якій озвучці ви дивитесь “Ріка і Морті”? Пиши у коментарях.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *