Кобра Кай 6 сезон дата виходу розкрита!

Кобра Кай 6 сезон дата виходу розкрита!

Як вже всім відомо, 6 сезон “Кобра Кай” стане для серіалу останнім.

У цьому дописі про серіалу, ви дізнаєтесь можливу дата виходу 6 сезону, акторський склад, сюжет і все, що потрібно знати! А поки всі чекаємо, подивитися можна відео про зустріч акторів на передодні шостого сезону.

Серіал “Кобра Кай” на Netflix завершується шостим сезоном, і маємо можливість розглянути, на що варто сподіватися.

По-перше, цей серіал спочатку почався на YouTube, але ставши дуже популярним, був переведений на Netflix.

Він є продовженням культового фільму “Малюк-каратист”, і події в серіалі відбуваються через 34 роки після подій оригінального фільму.

Основною темою є суперництво між різними групами та персонажами. Деталі щодо сюжетних ліній, акторського складу та інших аспектів шостого сезону слід знайти в офіційних джерелах, оскільки інформація на цей рахунок може змінюватися з часом.

Про майбутнє серіалу та 6 сезон Кобра Кай?

Кобра Кай 6 сезон дата виходу розкрита!

На початку 2023 року Netflix оголосив, що серіал у серіалу “Кобра Кай” буде 6 сезон і це буде останній сезон, який мав вийти у 2023 року.

Затримка в офіційному підтвердженні 6-го сезону була пов’язана з тим, що творці серіалу працювали над іншим проєктом під назвою “Знищений / Obliterated“, завершивши зйомки цього проєкту в листопаді 2022 року, з очікуваною датою релізу у 2023 році.

Раніше творці серіалу вже натякали на можливість завершення “Кобра Кай” після шостого сезону. Хайден Шлоссберг визначив:

“Ми завжди мали на увазі завершення. Точну кількість сезонів для цього ми ще не визначили. Нам дуже подобається працювати над цим проєктом. Якщо нам вдруге набридне, ми завершимо його раніше. У нас вже є плани для кількох наступних сезонів”.

Джон Гурвіц підкреслив, що рішення про завершення серіалу належить самим творцям, а не Netflix. Він пояснив:

“Netflix не висловив вимогу завершити шоу, це була наша власна ініціатива. Ми завжди хотіли завершити “Кобра Кай” за власними умовами, і ми вдячні за можливість це зробити. Проте це не означає, що ми закриваємо всесвіт Miyagiverse”.

Дивитися Кобра Кай 6 сезон українською – тизер

У шостому сезоні “Кобра Кай” події розгорнуться через рік після того, як сталися події другого сезону. Головною ідеєю сюжету може бути спроба Майка Барнса отримати контроль над Кобра Кай, оскільки він претендує на частку, яка була обіцяна йому Террі Сільвером.

В шостому сезоні очікується повернення багатьох акторів з попереднього, п’ятого сезону, включаючи Ральфа Маккіо, Вільяма Забка та інших. Творці серіалу планують продовжити та розвивати загальний настрій і сюжетні лінії, які були властиві попереднім сезонам.

Кобра Кай: Сезон 6 – Анонс виробництва

Увага, шанувальники “Кобра Кай”! Чудова новина для вас: з радістю повідомляємо, що виробництво найбільш очікуваного фінального сезону серіалу «Кобра Кай» знову розпочалось! Після тривалої перерви фанати отримають можливість знову зануритися в захопливий світ доджьо та емоційних змагань.

Зі збільшеним очікуванням та нетерпінням ми чекаємо на повернення героїв серіалу, а також на нові епізоди, які обіцяють бути найзахопливішими та найемоційнішими у всій історії «Кобра Кай». Приготуйтеся до безперервного відчуття адреналіну, непередбачуваних поворотів подій та поєдинків.

З нетерпінням чекаємо на зустріч з улюбленими персонажами та новими викликами у новому сезоні “Кобра Кай”. Слідкуйте за оновленнями та готуйтеся до пригоди, яка обіцяє бути найкращою з усіх.

Дата виходу 6 сезон Кобра Кай в Україні

Кобра Кай 6 сезон дата виходу розкрита!

Раніше всі кінопортали говорили, що 6 сезон “Кобра Кай” вийде у 2023 році. Але, сталося, не як гадалося. На жаль, можемо констатувати, що 6 сезону глядачі не побачать у 2023 році.

Розробка 6-го сезону почалася з відкриття кімнати сценариста в середині лютого 2023 року. Фінальний сезон має значний бюджет – від $2 до $3 млн на епізод. Ральф Маккіо зазначив, що вони планують розпочати виробництво у травні 2023 року.

У травні 2024 року надійшли нарешті свіжі новини про дату виходу 6 сезону!

Шостий сезон серіалу “Кобра Кай” буде розбитий на три частини, що додасть очікування і напруги для шанувальників франшизи. Перші п’ять серій цього сезону заплановані до виходу 18 липня, обіцяючи знову занурити глядачів у світ бойових мистецтв та інтригуючих сюжетних поворотів.

Цей етап стане початком фінального акту, де персонажі стикатимуться з наслідками своїх дій, а напруга наростатиме з кожною серією.

Однак, щоб дати глядачам час усвідомити те, що відбувається, і обговорити нові повороти сюжету, наступні п’ять серій заплановані до виходу 28 листопада.

Це дасть змогу фанатам серіалу вжитися в події та розмірковувати над можливим розвитком сюжету в перервах між серіями.

Нарешті, завершальні п’ять серій шостого сезону вийдуть у 2025 році, завершуючи історію “Кобра Кай” на ноті, що залишить глядачів у захваті та, ймовірно, змусить їх замислитися над перспективами персонажів та їхнім майбутнім.

Цей фінальний акт буде не тільки завершенням епічної саги, а й можливістю для творців серіалу закінчити історію на крутій ноті, повністю виправдавши очікування шанувальників.

Слідкуйте за оновленням на https://tvshows.com.ua/.

Де дивитися 6 сезон Cobra Kai українською?

З моменту прем’єри першого сезон у 2018 році, український підрозділ Нетлфікс ще займався масовою адаптації своєю продукцією українською мовою. Не те що зараз, коли майже кожний третій серіал вже дублюється рідною мовою.

Тому серіал “Cobra Kai” не був озвучений офіційно. Але, до перший трьох сезонів можна знайти в УАнеті любительську озвучку від Burton Jey.

Наші припущення, що до 6 сезону сезону не вийде закадрова озвучка. Серіал можна подивитися мовою оригіналу на Нетфлікс з субтитрами.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *