Як швидко вийде 2 сезон Містер і місіс Сміт? дата виходу

Як швидко вийде 2 сезон Містер і місіс Сміт? дата виходу

Містер і місіс Сміт” – це шоу повнометражних шпигунських історій, які перетворилися на комедійний трилер – серіал. Створений Франческою Слоан і Дональдом Гловером, воно відрізняється від оригінального фільму 2005 року, де головні ролі виконували Бред Пітт і Анджеліна Джолі.

Серіал слідує за двома шпигунами, вимушеними видати себе за подружню пару – Джона і Джейн Смітів, за наказом таємничого агентства. Серіал вийшов українською від студії HDrezka Studio.

Перший сезон, що складається з восьми серій, був випущений на Amazon Prime Video 2 лютого 2024 року. Що стосується другого сезону “Містер і місіс Сміт”, поки немає точної інформації про його дату виходу, але ми стежимо за новинами і поділимося всіма подробицями, щойно вони стануть відомі. Ось що відомо на сьогоднішній день..

Чи буде 2 сезон серіалу Містер і місіс Сміт?

Як швидко вийде 2 сезон Містер і місіс Сміт? дата виходу

На початок 2024 року за обновленням світового порталу imdb.com серіал не має статусу завершеного і очікує офіційного продовження на другий сезон.

Франческа Слоан, співавторка серіалу “Містер і місіс Сміт”, висловила бажання побачити продовження шоу, стверджуючи, що наступного сезону можуть бути розказані ще цікавіші історії. Вона вважає, що їхні можливості за сюжетом і концепцією далеко не вичерпані. Хоча на момент її заяви поки що не було офіційного підтвердження про продовження серіалу, оскільки перший сезон тільки но завершився у лютому 2024 і ще пройшло мало часу для офіційного продовження серіалу на другий сезон.

Але, тим не менш, безумовно є місце для більшої кількості епізодів, особливо тому, що перший сезон закінчився на гострому моменті.

Дата виходу 2 сезону Містер і місіс Сміт

Офіційної дати виходу другого сезону “Містера і місіс Сміт” поки що немає, але, найімовірніше, про неї буде оголошено в першій половині 2024 року. Всі передумови до цього є. Лише треба трошки зачекати…

Ймовірна дата виходу майбутнього сезон 2025 рік.

Де вийде 2-й сезон серіалу Містер і місіс Сміт українською?

Як швидко вийде 2 сезон Містер і місіс Сміт? дата виходу

Містер і місіс Сміт 2 сезон може вийти на Amazon Prime Video, а вже потім вийду українська інтернет озвучка від HDrezka Studio. Подивитися всі сезони можна на сайті студії. Адже, перший сезон саме від HDrezka Studio здобув українську адаптацію.

Нагадаємо, синопсис “Містера і місіс Сміт” звучить так:

Джон і Джейн – секретні агенти, які працюють на одну таємничу організацію і змушені зображати подружжя під спільним прізвищем Сміт. Вони практично нічого не знають одне про одного і не звикли працювати в парі, тим паче коли щодня доводиться ризикувати життям. Але поступово Сміти знаходять спільну мову і переймаються один до одного теплими почуттями, які згодом можуть стати на заваді їхній професійній діяльності.

Багатосерійний комедійний бойовик “Містер і місіс Сміт” – це переосмислення оригінального серіалу 1996 року і повнометражного фільму з Бредом Піттом і Анджеліною Джолі.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *