Сьоґун 2 сезон дата виходу: що відомо?

Сьоґун 2 сезон дата виходу: що відомо?

Перший сезон серіалу “Сьоґун” завершився, залишивши українську аудиторію у захваті. Три українські адаптації перекладу лише підсилили інтерес до нього.

Вийшовши 23 квітня на телеканалі FX, десята серія стала розмовною темою, зробивши серіал ще популярнішим. Заснований на романі Джеймса Клавелла від 1975 року, “Сьоґун” швидко став хітом серед глядачів. Тож, чи буде другий сезон? Що вже відомо і коли його очікувати?

Чи буде 2 сезон?

Сьоґун 2 сезон дата виходу: що відомо?

У травні 2024 року стало відомо, що FX вирішив продовжити «Сьогуна» на наступний сезон, хоча історія вже завершилася.

Міні-серіал, який викликав великий успіх, перетворився на серіал, а другий сезон вже оголошено. Хіроюкі Санада, який виконав роль Ёсі Торанагі, вже погодився повернутися.

Раніше в лютому цього року співавтор і шоураннер Джастін Маркс заявив в інтерв’ю “The Direct”, що перший сезон серіалу закінчується там же, де закінчується книга.

Після завершення першого сезону “Сьоґун” творцям і FX доведеться розробляти нові сюжетні лінії, оскільки книга більше не буде джерелом натхнення.

Дата виходу 2 сезону Сьоґун

Наразі серіал має статус – продовжено на 2 сезон офіційна! Точна дата виходу ще невідома. Але це буде скоріше за все не раніше 2026 року.

Де дивитися 2 сезон Сьоґун?

Якщо, все ж так, “Сьоґун” отримає 2 сезон, то подивитися можна буде українською від творчих груп: Цікава ідея, BaibaKo, HDrezka Studio. Саме вони, дали українску адаптацію до серіалу, зокрема 1 сезону.

Цікаві факти

Сьоґун 2 сезон дата виходу: що відомо?

Слово “сьогун” означає посаду військового правителя імперії, який фактично має владу над державою, оскільки влада імператора є радше формальною.

1975 року американський письменник Джеймс Клавелл завершив написання свого історичного роману-епопеї під назвою “Сьогун“. Початкова версія роману складалася з 2300 сторінок, але за допомогою свого редактора Германа Голлоба, Клавелл скоротив його до 1700 сторінок.

Сьогун” швидко став бестселером, привертаючи інтерес західних читачів до японської культури та історії. Роман викликав захоплені відгуки і був визнаний великим літературним досягненням.

У 1980 році за романом було знято однойменний міні-серіал, у якому головні ролі виконали Річард Чемберлен (Джон Блекторн), Тосіро Міфуне (дайме Йосі Торанага) і Йоко Сімада (Леді Тода Бунтаро Маріко). Цей серіал став популярним і отримав позитивні відгуки від глядачів, продовжуючи привертати увагу до історії та культури Японії.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *