Світ Юрського періоду: Теорія Хаосу: Шість років після Крейдового табору

Світ Юрського періоду: Теорія Хаосу: Шість років після Крейдового табору

Після подій у “Світі Юрського періоду: Крейдовий табір”, шанувальники популярного франчайзу отримають нову дозу пригод з майбутнім анімаційним серіалом “Світ Юрського періоду: Теорія Хаосу”. Цей продовження принесе ще більше неймовірних вражень та таємниць у світі, де динозаври знову входять у гру з людьми.

Зміст серіалу

Світ Юрського періоду: Теорія Хаосу: Шість років після Крейдового табору

У цьому новому серіалі молодий палеонтолог Даріус Боумен знаходиться в центрі уваги, виявивши живих динозаврів у каліфорнійській пустелі. Його відкриття відправляє хвилю збудження серед відвідувачів Крейдяного табору, які збираються, щоб розгадати таємницю. Але замість цього вони стикаються зі світовою змовою, що загрожує не тільки динозаврам, але й самим людям.

Сюжет

Світ Юрського періоду: Теорія Хаосу: Шість років після Крейдового табору

“Шістка Нублара” повертається через шість років після подій у Крейдяному таборі. Цього разу вони шукають своє місце у світі, де кожен куток наповнений динозаврами та загадковими загрозами. Об’єднавшись після трагедії, група відправляється у небезпечну подорож, щоб розкрити змову, що загрожує їхньому існуванню, та дізнатися правду про минуле.

Вірусна маркетингова кампанія

Вже на початку вересня 2023 року на ярмарку іграшок у Нью-Йорку були представлені фігурки з нової лінійки іграшок від Captiviz, що підкреслило очікування шанувальників. Це створило ідеальну базу для зацікавлення у майбутньому серіалі, який обіцяє ще більше екшену, таємниць та неймовірних пригод.

Дивитися онлайн – трейлер-тизер українською

Де дивитися українською Jurassic World: Chaos Theory?

Як, і “Світ Юрського періоду: Крейдовий табір”, “Світ Юрського періоду: Теорія хаосу” також отримає офіційний український дубляж. Подивитися можна буде на Нетфлікс або шукай в Уанеті.

Дата виходу Світ Юрського періоду: Теорія хаосу

Дата виходу в Україні – 24 травня! Смакуй українською!

У першому сезоні буде 10 серій! Які вийдуть в день прем’єри!

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *