Дивитися українською Падіння дому Ашерів трейлер, за творами Адгара ПО - дата виходу відома

Дивитися українською Падіння дому Ашерів трейлер, за творами Адгара ПО – дата виходу відома

Серіал “Падіння дому Ашерів“, оригінальна назва The Fall of the House of Usher – запрошує глядачів на захоплюючу подорож у світ таємничості та жахів, де реальність і невидимий світ надприродного злетіли в одне.

Головний герой, зазирнувши до віконця своєї дитинства, повертається до похмурого родового маєтку свого друга Родеріка Ашера. Сам маєток виглядає, ніби живе власним життям, зберігаючи давні секрети та страшні спогади.

Падіння дому Ашерів

Наразі два давніх приятелі об’єднують свої сили, аби розгадати загадки давнього родового прокляття, що відлунює в кожному куточку маєтку. Проте, їхні пошуки призводять до дивних та навіть жахливих подій, які починають виходити за межі реальності. Складно розрізнити між сном та кошмаром, а істину про давні злочини та злочинців неможливо відділити від перевернутої реальності маєтку.

Режисери Майк Флэнеган та Майкл Фімоньярі вміло використовують моторошну атмосферу серіалу для того, щоб відтворити душевний стан героїв і глядачів. Серіал надає можливість відчути власні страхи і невизначеність, на яку вони наражаються, розкриваючи пастку надприродних і сакральних сил.

Падіння дому Ашерів дивитися українською трейлер

Падіння дому Ашерів” – це поглиблений погляд на творчість Едгара Аллана По, де жах випливає з кожного куточка, а давні секрети розгадуються лише на межі реальності і фантазії. Цей серіал пропонує глядачам відчуття захоплюючого трепету перед невідомим, завдяки чому він стає незабутнім досвідом для любителів жахів та загадок.

Дата виходу Падіння дому Ашерів

Подивитися міні-серіал можна буде на Netflix 12 жовтня. У першому сезоні 8 епізодів. Очікується українське озвучення.

Фото акторів серіалу Падіння дому Ашерів

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *