2 сезон Падіння дому Ашерів чи можливий?

2 сезон Падіння дому Ашерів чи можливий?

Якщо вас зачепила та вразила книга “Падіння дому Ашерів“, то для вас є дві новини, як кажуть, погана та добра.

Хороша новина полягає в тому, що адаптація оповідань Едгара Аллана По, створена Майком Фланаганом для Netflix, сподобалася передплатникам в Україні.

Цей серіал жахів, розроблений автором “Привидів Гілл-Гауса”, розповідає історію про смерті в сім’ї Ашерів, об’єднуючи в собі кілька класичних розповідей, як-от The Tell-Tale Heart,” “The Masque of the Red Death,” “The Pit and the Pendulum,” та інші.

Тепер про не дуже хорошу новину для тих хто вже подивитися 1 сезон серіалу “Падіння дому Ашерів“: це був міні-серіал, і другий сезон не запланований.

Історія дому Ашерів” завершилася після восьми епізодів, і більше продовження не передбачається. Історія дому Ашерів” завершилася після восьми епізодів, і більше продовження не передбачається.

Багато проектів Майка Фланагана для Netflix також замислювалися як обмежені серіали, включно з “Привидами маєтку Блай” і “Опівнічною месою”. Проте, у творця хоррора залишається безліч планів на майбутнє, особливо після того, як він перейшов від Netflix і уклав нову угоду з Amazon Studios.

2 сезон Падіння дому Ашерів чи можливий?

Де подивитися The Fall of the House of Usher українською?

Офіційний дубляж українською доступний у застосунку Нетлфікс. Подивитися можна на смартфоні, смарт тв та інших гаджетах. Або шукай онлайн в українському сегменті інтернет.

Дата виходу 2 сезон Історія дому Ашерів

Другого сезону не буде. Серіал створювався, як міні-серіал.

І на останок, слова режисера були такі.

Як заявив Майк Фланаган, в інтерв’ю журналу Men’s Health торік, “серед усіх моїх мрійливих проектів завжди буде виділятися “Темна вежа” Стівена Кінга“.

Відтоді він придбав права на телевізійне виробництво “Темної вежі” і “Життя Чака” Кінга. Том Гіддлстон і Марк Гемілл з “Дому Ашерів” повернуться в “Чак”, прем’єра якого, можливо, відбудеться 2024 року.

Глава сім’ї Ашерів може бути закрита, але завжди відкривається інша.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *