Ґрізельдо від Нетфлікс, новий міні-серіал біографія

Ґрізельдо від Нетфлікс, новий міні-серіал біографія

Скоро у 2023 році на Нетфлікс вийде біографічний міні-серіал Нетфлікс під назвою “Ґрізельдо / Griselda”, про наркобаронесу.

Грізельда” – це унікальна драма, заснована на реальних подіях, що розповідає історію наркобаронеси Грізельди Бланко, яка керувала кокаїновим наркотрафіком з Колумбії до Сполучених Штатів у 70-80-ті роки минулого століття.

Сценарій для цього проекту написав Ерік Ньюман, автор успішних серіалів “Наркос” і “Наркос: Мексика”.

Софія Вергара в головній ролі

Ґрізельдо від Нетфлікс, новий міні-серіал біографія
Софія Вергара

Одним із ключових елементів успіху “Грізельди” є чудова актриса Софія Вергара, відома своєю харизмою і талантом. У серіалі вона втілює образ Грізельди Бланко, жінки, яка піднялася знизу і стала однією з найвпливовіших наркобаронес свого часу. Софія Вергара повністю занурилася в роль, надаючи персонажу Грізельди неймовірної глибини та складності.

Історія Грізельди Бланко

Грізельда Бланко, відома також як “Чорна вдова“, стала відомою завдяки своїй сміливості та безкомпромісності у світі наркотрафіку. Вона керувала величезним наркокартелем, який контролював постачання кокаїну до Сполучених Штатів. Її історія сповнена драми, інтриг і небезпеки, і “Грізельда” розповідає цю історію із захопливими деталями.

Сценарій від Еріка Ньюмана

Ґрізельдо від Нетфлікс, новий міні-серіал біографія
Ерік Ньюман

Ерік Ньюман, автор успішних серіалів “Наркос” і “Наркос: Мексика”, створив ще один проєкт, який привертає увагу глядачів своєю реалістичністю і драматизмом. Його сценарій для “Грізельди” приділяє увагу не тільки драмі наркотрафіку, а й особистій історії Грізельди, її мотивації та рішенням, які вона приймала у своєму житті.

Постер серіалу

Ґрізельдо від Нетфлікс, новий міні-серіал біографія

Постер односезонника “Грізельда” з Софією Вергарою в ролі Грізельди Бланко є справжнім витвором мистецтва. Він передає атмосферу серіалу і зовнішній вигляд головної героїні. На постері можна побачити Софію Вергару в образі Грізельди, оточену символами наркотрафіку, що створює напружене і захоплююче відчуття.

Завершення та очікування

Хоча “Грізельда” була задумана як односезонний проєкт, вона залишила незабутній слід у світі телевізійних серіалів. Глядачі захоплюються грою Софії Вергари і захоплено оцінюють роботу Еріка Ньюмана. На тлі успішних серіалів про наркотрафік, “Грізельда” виділяється своєю унікальною історією і заслуговує на увагу любителів якісних драм.

Ґрізельдо від Нетфлікс, новий міні-серіал біографія

Серіал “Грізельда” з Софією Вергарою в головній ролі надає глядачам унікальну можливість зануритися у світ наркобаронеси і побачити, як вона переживала свій шлях до влади і впливу. Цей односезонник став не лише гучною подією у світі телевізійного мистецтва, а й вражаючим історичним путівником у світі наркотрафіку 70-80-х років минулого століття.

Дата виходу серіалу Грізельда

6 епізодів у першому сезоні вийдуть 26 січня 2024 року.

Ґрізельдо від Нетфлікс, новий міні-серіал біографія
x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *