Серіал Ганьба від Netflix: гіп-хоп культура та ромські традиції

Серіал Ганьба від Netflix: гіп-хоп культура та ромські традиції

Вогонь гіп-хопу розпалається у незвичайній музичній драмі “Ганьба”, яка відкриється перед глядачами на Netflix 6 вересня. Оригінальна назва “Infamia” перекликається з ідеєю непересічності та виходу за рамки встановлених норм.

У центрі уваги – 17-річна героїня, яка знаходиться на розі між двома світами. З одного боку, її ромське коріння та суворі традиції встановлюють для неї жорсткі рамки, вимагаючи підкорятися віковим нормам та звичаям.

З іншого боку – сильний вплив друзів та сучасних течій, які відкривають їй шлях в світ музики та хіп-хоп культури.

Виконуючи головні ролі, Зофія Ястшембска, Себастьян Лах та Маґдалена Червінска переносять нас у цей емоційний розпал суперечностей.

Героїня намагається прорватися через пульсуючий ритм суспільства, бажаючи стати гіп-хоп музикантом – мрією, що здається неможливою з огляду на її походження.

Дивитися серіал Ганьба українською – трейлер

Трейлер серіалу обіцяє глибокий погляд на внутрішні хвилювання, які відбуваються в душі героїні, коли вона розривається між власним корінням і бажанням самовираження.

Ганьба” обіцяє захопити глядачів своєю інтригуючою музикою, запальними виступами та глибоким внутрішнім конфліктом, який нелегко зламати.

Дата виходу в Україні

Прем’єра 6 вересня 2023 року. Дивись українською на Нетфлікс по підписці.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *