3 сезон Літо, коли я стала привабливою дата виходу, що відомо?

3 сезон Літо, коли я стала привабливою дата виходу, що відомо?

Серіал “Літо, коли я стала привабливою” (“Цього літа я стала вродливою“) за книгою Дженні Хан. Після успішного першого сезону The Summer I Turned Pretty, влітку 2023 вийшов другий сезон на потоковому сервісі Amazon Prime та в Україні, і підлітки вже хочуть знати, чи продовжать серіал на 3 сезон.

А ще, дізнайся першим про серіал Венздей 2 сезон дата виходу.

Про що серіал?

Романтичний сюжет серіалу Цього літа я стала вродливою / Літо, коли я стала привабливою переносить нас у спекотне літо, коли Ізабель, юна героїня, стоїть на порозі дорослішання і переживає своє перше справжнє кохання, яке одночасно збиває її серце.

Цього літа я стала вродливою
Цього літа я стала вродливою

При цьому розгортається захоплюючий любовний трикутник між Ізабель та двома братами. Коли Ізабель, або Беллі, як її звуть близькі друзі, виповнилося шістнадцять, Конрад Фішер, який раніше ніколи не звертав на неї уваги, почав явно виявляти до неї інтерес.

Цього літа я стала вродливою

Це одночасно приємно і лякаюче для Беллі. Адже вона не знає, як насправді ставиться до нього і яким буде майбутнє їхніх стосунків.

Однак поруч завжди знаходиться інший брат Конрада, Джеремі, який також не лишається осторонь. Його присутність і турбота стають для Беллі джерелом підтримки та втіхи у складних моментах. Вона починає замислюватися про свої почуття до Джеремі і внутрішньо роздирається між двома братами, не знаючи, кого вибрати.

Цього літа я стала вродливою

Серіал “Літо, коли я стала привабливою” є екранізацією популярного бестселера Дженні Хан, який захоплює глядача своїми емоційними поворотами, проблемами віку та складними коханнями.

У ньому розкриваються складності та краса першого кохання, а також дорослішання головної героїні в контексті несподіваних та заплутаних стосунків із братами, залишаючи глядачів в очікуванні та передчутті розвитку сюжету.

Цього літа я стала вродливою

Чи буде 3 сезону Цього літа я стала вродливою?

В інтерв’ю від червня 2022 року Дженні Хань поділилася своїми думками про третій сезон серіалу “Цього літа я стала вродливою” (TSITP). З моменту прем’єри першого сезону в червні 2022 року вона говорила, що серіалу знадобиться три сезони, оскільки заснований він на трьох книгах.

Авторка пояснила, що з моменту, коли Amazon дав зелене світло серіалу, вона знала, що для повного розкриття історії знадобиться більше одного сезону.

Вона висловила бажання отримати три сезони, оскільки історія розділена на три книги, і вона хотіла б закінчити розповідати цей оповідний шлях так, як вона його написала.

Однак Дженні усвідомлює, що остаточне рішення залежить від бажання Amazon і, звісно ж, від побажання глядачів.

Вона сподівається, що серіал знайде свою аудиторію, сподобається глядачам, і це спонукатиме на створення продовження, щоб історія могла бути до кінця розказана.

3 сезон Літо, коли я стала привабливою дата виходу, що відомо?

Коли вийде 3 сезон Літо, коли я стала привабливою?

Перший сезон “Цього літа я стала вродливою” вийшов у 2022 році влітку, 16 червня. Та має 7 епізодів.

2 сезон серіалу “Літо, коли я стала привабливою” вийшов 14 липня 2023 року та закінчиться 8 серією 18 серпня, вкінці літа.

На початку серпня компанія Amazon Prime офіційно продовжила на третій сезон, серіал “Літо, коли я стала привабливою” (The Summer I Turned Pretty / Цього літа я стала вродливою).

Треба враховувати, що страйк сценаристів і акторів у 2023 році вплинув на безліч серіалів і фільмів, що може вплинути на швидкість виробництва серіалу “Цього літа я стала вродливою“. Дженні Хань, сценаристка, продюсерка і шоураннерка, висловила надію на продовження: “Сподіваюся, що це станеться”.

Вона пояснила, що новини про третій сезон “Цього літа я стала вродливою” будуть доступні тільки після закінчення страйку, і вона чекає, коли студії повернуться за стіл переговорів, щоб відновити роботу.

Вона підкреслила, що всі бажають повернутися до роботи, і вона не виняток.

Наприкінці 2023 року, страйк акторів та сценаристів закінчився. tvshows.com.ua прогнозує, що третій сезон вийде у 2025 році.

Слідкуйте за цією сторінкою, на tvshows.com.ua.

3 сезон Літо, коли я стала привабливою дата виходу, що відомо?

3 сезон Літо, коли я стала привабливою де дивитися українською

В українському сегменті у 2022 році серіал “Цього літа я стала вродливою” залишився осторонь, можливо вплинула війна. Хоча однойменна книга Дженні Хан користується попитом в Україні. Ця письменниця, також є авторкою книги “Усім хлопцям, яких я кохала”.

На кінець весни 2023 року, серіал не має українського озвучення. Але з появою 2 сезону “Цього літа я стала вродливою“, українська інтернет студія Baibako почала озвучення. З часом планує зробити перший і третій сезони в українській адаптації. Подивитися можна на сайті студії.

Відгук на серіал Цього літа я стала вродливою

Серіал “Літо, коли я стала привабливою” шалено сподобався глядачам. Вони сподіваються, що в наступних сезонах збережеться той самий стиль. Особлива увага в серіалі приділяється стосункам у сім’ї та зв’язкам головної героїні з братами. Глядачі відзначають, що серіал також торкається серйозних тем, включно з хронічними захворюваннями, тривогою, відповідальністю і панічними атаками.

Серіал, незважаючи на свою романтичну суть, описується як живий і цікавий. Глядачі, які люблять волейбол, раді, що цьому спорту в серіалі приділяється особлива увага. Вони також відзначають, що візуальна складова серіалу дуже приваблива і приємна оку. Наразі серіал створює відчуття затишку, завдяки сюжету, пов’язаному з літом, басейном, канікулами, танцями і волейболом.

Після перегляду серіалу деякі глядачі прочитали книжки і зазначили, що вони виявилися сухими в плані сюжету, і багато речей залишилися незрозумілими. На відміну від цього, серіал зміг більш жваво передати події, описані в першій книзі. Глядачі сподіваються, що в майбутніх сезонах сюжет залишатиметься вірним книжкам, але водночас додадуться деталі для деяких подій, і деякі моменти будуть виправлені, щоб вони не здавалися такими дурними, як у книжках.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *