Полкан 2 сезон дата виходу

Полкан 2 сезон дата виходу

Світ українського телебачення поповнюється новим проектом – “Полкан“, який вже став хітом після першого сезону на “Новому каналі” і глядачі в Україні вже перебувають в очікуванні 2 сезону “Полкана“.

Полкан” (англійська назва Marshal (Polkan)), створений талановитим режисером Павлом Сафроновим, є не лише історією про переселення душі з людини у собаку, але й глибокою розміткою навколо важливих життєвих змін.

Що за серіал Полкан?

Центральні персонажі цього захоплюючого серіалу – молодий і невпевнений у собі лейтенант Слава Курочка та цинічний опер Полкан, який впав у кому та перейшов у тіло дворового пса.

Через це незвичне обставини, їхні долі стикаються в незвіданому способі, дозволяючи нам зануритися у світ комічних і драматичних ситуацій.

Однак головна суть “Полкана” полягає у внутрішніх та зовнішніх змінах, які відбуваються з героями.

Слава Курочка, який колись був недосвідченим та боязким молодим поліцейським, пройшовши через багато випробувань і небезпек, здобуває собі довіру та повагу, перетворюючись на досвідченого фахівця.

Ця перетворення не тільки вносить свої корективи в його професійне життя, але й робить його справжнім чоловіком з вираженими цінностями та моральними принципами.

А Полкан, який завжди мав цинічний та мізантропічний погляд на світ, опинившись в тілі собаки, розкривається з іншого боку. Він починає розуміти та сприймати світ навколо себе з іншої перспективи, починає розкривати свої почуття та емоції. Ця незвичайна зміна дозволяє йому зв’язатися з іншими людьми і відкрити для себе новий рівень спілкування та співпереживання.

Хто грає Полкана

Полкан 2 сезон дата виходу
novy.tv

У головних ролях зіграли такі талановиті актори, як Олег Гоцуляк, Тарас Цимбалюк, Юлія Буйновська, Остап Ступка, Дмитро Вівчарюк, Олександр Сугак, а також надзвичайно обдарована бордер-коллі на прізвисько Челсі. Їхня гра допомагає нам ще глибше відчути та розкрити внутрішні зміни персонажів.

Серіал “Полкан” вразив експертів та глядачів, отримавши визнання на міжнародному рівні.

Він був включений до списку найцікавіших серіальних новинок світу, що свідчить про його незаперечний потенціал.

Чим закінчився 1 сезон серіалу Полкан, та коли 2 сезон?

Перший сезон серіалу “Полкан” закінчився у листопаді 2022 року на інтригуючому моменті, який дає глядачам їжу для роздумів, що буде у 2 сезоні “Полкана” та коли ми дізнаємося дату виходу 2 сезону. А ви б хотіли подивитися 2 сезон?

Полкан 2 сезон дата виходу на Новому каналі

Прем’єра першого сезону, цього захоплюючого творіння планувалася на весну 2022 року, але через складну ситуацію, спричинену нападом Росії на Україну, була перенесена на невизначений термін. Однак, потім все таки вийшла на телеканалі “Новий канал” у листопаді 2022 року.

Дата 2 сезону серіалу “Полкан” ще не оголошена офіційно. Сценаристи та режисери тримають інтригу, щодо майбутнього 2 сезону. Ми можемо лише припустити, що є висока вірогідність, що 2 сезон буде! Адже серіал отримав позитивні відгуки в мережі інтернет.

Також немає інформації про зйомки другого сезон. Але, якщо вони вже тривають, то є ймовірність що ми побачимо другий сезон у 2024 році.

Однак, це лише припущення… Варто слідкувати за новинами телеканалу у фейсбуці, щоб бути в курсі подій телесеріалу.

Якщо з’явиться дата виходу 2 сезону “Полкан“, ми оновимо цю сторінку. Дивись разом з нами.

Де подивитися український серіал Полкан?

Полкан 2 сезон дата виходу

Подивитися “Полкана” онлайн всі серії підряд можна на Ютуб каналі “Нового каналу”. Загалом вийшло 16 серій у першому сезоні.

Полкан 1 сезон онлайн

Український серіал “Полкан” познайомить тебе з молодим та амбітним поліцейським В’ячеславом Курочкою. Герой комедії 2022 року переконаний: у нього – неабиякий талант. Слава впевнений, що в нього є всі риси, які притаманні справжньому поліцейському: гнучкий розум, принциповість, справедливість, розсудливість, оперативність і незалежність.

дивитися онлайн полкан
x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *