Серіал Брати Сунь (The Brothers Sun): Коли гангстери захищають свою родину

Серіал Брати Сунь (The Brothers Sun): Коли гангстери захищають свою родину

Серіал “Брати Сунь” розповідає історію Чарльза Суна, тайбейського гангстера, який став безжальним вбивцею, але вирішує змінити своє життя, коли обставини вимагають захисту його родини.

Головний герой, Чарльз Сунь, відомий своїм прізвиськом “Ніжка” і відомий своєю безжальністю. Але коли його батька вбиває таємничий вбивця, Чарльз вирішує змінити своє життя і вирушає до Лос-Анджелеса, щоб захистити свою матір Ейлін і молодшого брата Брюса. Перед ним постає завдання зберегти сім’ю та розкрити таємницю батькової смерті.

Але Чарльзу не просто доведеться врятувати свою родину від вбивців, але й стикнутися зі складними внутрішніми конфліктами і битвами за владу в світі тайванських тріад. Це веде до напруженого сюжету, де герої повинні зробити неможливе, щоб вижити та зберегти свою родину.

Серіал “Брати Сунь” не тільки пропонує глядачам історію і драматичний сюжет, але й розкриває важливі теми, такі як братерство, родина та відповідальність. Ця динамічна комедійна сімейна драма від Бреда Фельчака й Байрона Ву призиває глядачів задуматися про значення сімейних зв’язків та підтримки в найважчі моменти.

Дата виходу в Україні першого сезону на Netflix 4 січня. Серіал пропонує дивовижний мікс дії, гумору та сімейних відносин у 8 епізодах першого сезону.

“Брати Сунь” – це подорож у світ злочину та родинних цінностей, і цей серіал обіцяє вас зачарувати та тримати в напрузі протягом усього сезону. Не пропустіть це шоу на Netflix і дізнайтеся, як герої зможуть згуртуватися і перемогти своїх ворогів в ім’я родини.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *