Плюси обману: огляд, де дивитися, все що треба знати

Плюси обману: огляд, де дивитися, все що треба знати

Бразильський фільм “Плюси обману” від Netflix 2023 року. Подорож крізь складні стосунки та пристрасть – це має бути слоган фільму.

У світі кіномистецтва існує безліч фільмів, які звертаються до теми кохання, зради та власного розвитку.

Один із таких фільмів – “Плюси обману” з оригінальною назвою “O Lado Bom de Ser Traída”, режисера Дієго Фрейтаса, заснований на романі бразильської письменниці Сью Геккер “Гарна сторона зради”.

Фільм розгортає перед глядачами історію про те, яким нелегким є шлях до самопізнання і справжнього кохання, і як зрада може виявитися ключем до власного щастя.

Про що фільм Плюси обману

Плюси обману: огляд, де дивитися, все що треба знати

Сюжет фільму “Плюси обману” починається з того, що головна героїня, Бабі, готується вийти заміж за свого давнього коханого. Усе здається ідеальним, поки не з’являються незаперечні свідчення його зради та зради. Серце Бабі розбивається на шматки, і вона опиняється в глибокій депресії. Щоб спробувати забути свій невдалий роман і почати все заново, вона вирішує змінити своє життя.

І ось у цей момент на сцену вступає загадковий і вкрай привабливий суддя Марко. Їхня перша зустріч змінює все життя Бабі. Вона занурюється у світ пристрасті та небезпеки, який вона ніколи не могла собі уявити. Разом із Марко вона починає подорож крізь складні стосунки та внутрішні протиріччя.

Актори та творці фільму Плюси обману

Головні ролі у фільмі виконали Джованна Ланселлоті і Бруно Монталеоні, а також інші талановиті актори, включно з Леандро Лімою, Лоїзі Д’Туані, Каміллою де Лукас та Мікаелою Борхес.

Бразилія, де знімався фільм, надала мальовничі краєвиди, які стали тлом для цієї емоційної історії.

Плюси обману: огляд, де дивитися, все що треба знати

“Плюси обману” – це не просто романтична драма. Фільм глибоко торкається питань віри в себе, прийняття ризику та пошуку сенсу у власному житті. Він показує, що часом зрада і болісні досвіди можуть стати поштовхом до самопізнання і набуття щастя.

Режисер Дієго Фрейтас зумів створити картину, яка змушує глядачів замислитися над тим, що справжнє кохання і щастя можуть бути приховані в найнесподіваніших місцях.

Де дивитися Плюси обману українською?

Український переклад малоймовірно що з’явиться. Кіно можна знайти російською. Як вище ми зазначали, фільм вийшов на Нетфлікс 25 жовтня. Тому, гортай каталог Нетфлікс на своєму смарт гаджеті, та дивись в оригіналі з субтитрами.

І на останок, “Плюси обману” – це фільм, який залишає глядачів з безліччю емоцій і завданням переосмислити свій погляд на стосунки і зраду. Тому, tvshows.com.ua рекомендує, кому цікавить ця тема.

Отже, фільм “Плюси обману” – це захоплива подорож крізь складні стосунки, пристрасть і самопізнання. Ця картина дає нам змогу вірити в те, що навіть у найскладніших моментах нашого життя є місце для справжнього кохання і щастя.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *