Пророцтво (Квиток долі) 2 сезон: дата виходу розкрита, графік виходу нових серій

Пророцтво (Квиток долі) 2 сезон: дата виходу розкрита, графік виходу нових серій

Новий серіал “The Big Door Prize” 2023 (“Квиток долі”, або “Пророцтво”) від Apple Originals готується до прем’єри другого сезону вже цієї весни. Деталі коли нарешті вийде серіалу дізнайся у дописі нижче…

Серіал про про мешканців маленького містечка Дірфілд, які одного дня виявляють у своєму продуктовому магазині чарівну машину, що пророкує долю.

А ще, дізнайся першим про серіал Венздей 2 сезон дата виходу.

Про що серіал?

Пророцтво (Квиток долі) 2 сезон: дата виходу розкрита, графік виходу нових серій

У маленькому містечку Дірфілд з’явився загадковий апарат, який розкриває внутрішній потенціал мешканців і демонструє, який би вигляд мало їхнє життя, якби вони його використовували.

Багато городян, включно з тими, хто раніше не замислювався про свої можливості, починають залучатися до дивної машини.

Прогнози апарату змушують їх переосмислити своє життя, змінювати роботу і розривати стосунки.

Один із відвідувачів апарату – успішний учитель і сім’янин Дасті, який має все, що можна побажати, але все одно не відчуває щастя. Він також вирушає до таємничого апарату в пошуках відповідей.

Цей сюжет став основою для драмеді “The Big Door Prize“, створеної за однойменним романом американського письменника М.О. Волша.

Акторський склад

Кріс О’Дауд, Габріель Денніс, Еллі Макі, Джош Сегарра, Деймон Гаптон, Крістал Р. Фокс, Семмі Форлас, Джульєт Амара, Патрік Керр, Аарон Роман Вейнер, Емілі Топпер

Коли вийде 2 сезон Квиток долі / Пророцтво?

Пророцтво (Квиток долі) 2 сезон: дата виходу розкрита, графік виходу нових серій

Перший сезон вийшов 29 березня 2023. Другий сезон серіалу “Квиток долі” вийде на 24 квітня 2024 року.

Нижче представлений графік виходу нових серій. Сплануй заздалегідь своє дозвілля, щоб не пропустити нову серію серіалу “Квиток долі”.

Графік виходу нових серій 2 сезон Квиток долі

Загалом у другому сезоні буде 10 епізодів, як і в першому. Перші дві серії вийдуть в день прем’єри 24 квітня. Остання 10 серія 2 сезону вийде 19 червня 2024 року.

1 серія24 квітня
2 серія24 квітня
3 серія1 травня
4 серія8 травня
5 серія15 травня
6 серія22 травня
7 серія29 травня
8 серія5 червня
9 серія12 червня
10 серія19 червня
Коли нова серія ?

Де дивитися 2 сезон The Big Door Prize українською?

Серіал “The Big Door Prize” вийшов українською в озвучці HDrezka Studio. Перший і другий сезон можна українською подивитися на сайті студії HDrezka Studio або в Уанеті.

Нагадаємо, офіційний синопсис серіалу:

Одного разу в супермаркеті маленького містечка Дірфілд з’являється загадковий апарат, що розповідає жителям, яким є їхній внутрішній потенціал і яким було б їхнє життя, якби вони його використали. Дивна машина поступово починає привертати до себе городян – навіть тих, хто ніколи не замислювався про те, щоб зробити щось більш значне, ніж вони роблять щодня.

“Пророцтва” машини призводять до того, що мешканці один за одним починають переосмислювати своє існування, змінювати роботу і рвати стосунки з партнерами.

Одним із “клієнтів” машини стає Дасті – успішний учитель, люблячий чоловік, турботливий батько. Дасті має все, чого міг би забажати, та все ж не почувається щасливим, і тому теж одного дня опиняється біля таємничого апарата…

Драмеді “Пророцтво” знято за однойменним романом американського письменника М. О. Волша.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *