Готель Газбін 2 сезон дата виходу: чи будемо знову чекати 5 років?

Готель Газбін 2 сезон дата виходу: чи будемо знову чекати 5 років?

Нещодавно, у лютому 2024 року закінчився перший сезон, який був відкладаний з 2019 року. Рейтинг анімаційного серіалу “Готель Газбін” б’є всі рекорди. Мультсеріал дуже зайшов українській аудиторії, тому вже зараз, всі хочуть дізнатися коли вийде 2 сезону серіалу “Готель Газбін“.

Hazbin Hotel – це анімаційний веб-серіал, створений і спродюсований американською аніматоркою і художницею Вівіен Медрей. Серіал був вперше представлений пілотною серією у 2019 році. Тільки у 2024 році, вийшов повноцінний перший сезон.

Серіал розповідає історію Чарлі, доньки диявола, яка втомилася від кривавого і хаотичного стану підземного світу і вирішує відкрити готель, щоб допомогти демонам виправити свої погані звички і врятувати свої душі від вічного покарання в пеклі.

Хоча анімаційний стиль “Hazbin Hotel” вкрай барвистий, серіал містить у собі похмурий і похмурий гумор, а також візуальні ефекти, які можуть бути не придатними для всіх глядачів через яскраву атмосферу. Він призначений для дорослої аудиторії.

“Hazbin Hotel” широко вітали шанувальники анімації за свою оригінальність, унікальний стиль і якість анімації. Він також породив безліч фан-артів, косплею та інших форм фан-творчості.

А коли вийде 2-й сезон серіалу Hazbin Hotel?

Готель Газбін 2 сезон дата виходу: чи будемо знову чекати 5 років?

Наразі невідома дата виходу другого сезону “Готель Газбін”. Творець серіалу пояснює, що робота над сезоном ще триває, і для його завершення може знадобитися рік або навіть два.

Робота над мультсеріалом займає багато часу. Насамперед акторам озвучення персонажів “Готель Газбін” потрібно записати свої репліки, а потім талановита команда аніматорів має створити кожен рух, вираз обличчя та інші деталі анімації.

Хоча очікування від пілотного епізоду до першого сезону зайняло тривалий час, очікування другого сезону, за словами Медрано, буде легшим. Вона не має точної дати виходу, але вважає, що процес завершення займе приблизно півтора, а можливо, і два роки. Порівняно з іншими мультсеріалами, це станеться раніше, ніж очікувалося.

Дата виходу 2 сезону Готель Газбін

Готель Газбін 2 сезон дата виходу: чи будемо знову чекати 5 років?

Творець серіалу “Готель Газбін” припускає, що доведеться почекати від 1,5 до 2 років, перш ніж другий сезон “Hazbin Hotel” побачить світ.

Це означає, що серіал вийде на екрани 2024 року, що складе п’ять років з моменту публікації пілотного епізоду на YouTube.

Незважаючи на тривалу перерву між пілотом і першим сезоном, Медрано повідомила, що процес створення другого сезону “Hazbin Hotel” має зайняти приблизно півтора-два роки.

Виходячи з вище сказаного, tvshows.com.ua припускає, що другий сезон може вийти у 2025 році. Не раніше.

Ми оновимо цю сторінку, як тільки буде оголошено офіційно дату виходу 2 сезону. Дізнайся першим на tvshows.com.ua.

Чого очікувати від 2 сезону?

Готель Газбін 2 сезон дата виходу: чи будемо знову чекати 5 років?

У другому сезоні “Готелю Хазбін” Ліліт повернеться в Пекло і Рай, де панує повне сум’яття.

Події фіналу першого сезону призвели до повернення Люцифера і різних змін у готелі “Hazbin”.

Воскресіння сера Пентіуса у вигляді ангела на небесах підтверджує, що план Чарлі працює, спричиняючи ще більшу напруженість між небесами і пеклом.

Головний серафим і Ліліт також відіграють ключові ролі в цих подіях, що натякає на те, що політичні інтриги між Раєм і Пеклом будуть ще більш заплутаними в другому сезоні.

Де дивитися Hazbin Hotel 2 сезон українською?

HDrezka Studio почала озвучувати перший сезон, тому другий сезон також варто очікувати від цієї студії. Подивитися можна на сайті студії в Уанеті.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *