Чи продовжили на 3 сезон Ванпанчмен? Дата виходу, останні чутки про аніме

Чи продовжили на 3 сезон Ванпанчмен? Дата виходу, останні чутки про аніме

Після завершення другого сезону у 2019 році шанувальники з України нетерпінням чекають на третій сезон “Ванпанчмен” (“One Punch Man”). Цей аніме-серіал, хвалений критиками, ідеально поєднує екшен і гумор, розповідаючи про Сайтаму, людину, яка може перемагати будь-якого супротивника одним ударом.

Не дивлячись, не те, що світовий портал imdb.com позначає статус серіалу, як закінчений, є позитивні новини від творців. За чутками довгоочікуваний 3-й сезон “One Punch Man” вже на горизонті, але через виробничі проблеми на MAPPA (японська анімаційна студія) над датою його виходу нависає невизначеність.

Оскільки фанати з нетерпінням чекають на повернення Сайтама та Геноса, ось інформація про те, що ми знаємо на сьогоднішній день про дату виходу 3 сезону .”Ванпанчмен”.

Перш ніж зануритися в третій сезон, необхідно згадати події першого і другого сезонів. Ось короткий огляд кожного сезону:

1 сезон

Чи продовжили на 3 сезон Ванпанчмен? Дата виходу, останні чутки про аніме

Перший сезон (2015 рік): Перший сезон “One Punch Man” складається з 12 епізодів. Він представляє Сайтаму, нудьгуючого героя, який шукає гідного суперника. У цьому сезоні ми бачимо, як Сайтама вступає в різні бої з монстрами і злочинцями, перемагаючи їх з легкістю. Він також зустрічає різних героїв і вступає в асоціацію героїв, де намагається підняти свій ранг.

2 сезон

Чи продовжили на 3 сезон Ванпанчмен? Дата виходу, останні чутки про аніме

Другий сезон (2019 рік): Другий сезон “One Punch Man” також складається з 12 епізодів. У цьому сезоні Сайтама продовжує свої битви, зустрічає нових супротивників і розкриває деякі аспекти свого минулого. Однак другий сезон породив деякі критичні відгуки через зміну студії анімації, що призвело до зміни візуального стилю і рівня анімації порівняно з першим сезоном.

Обидва сезони “One Punch Man” отримали визнання за свій гумор, динамічні бойові сцени і цікаві персонажі, хоча перший сезон, ймовірно, отримав більше захоплених відгуків завдяки своїй високій якості анімації.

Чи вийде 3 сезон Ванпанчмен?

На початок 2024 року дату виходу третього сезону “One Punch Man” ще не оголошено. Однак, використовуючи інформацію про час виходу минулих сезонів і різні витоки про майбутній сезон, можна зробити припущення про його можливий початок показу.

Перший сезон був анонсований у березні 2015 року і почав виходити через сім місяців, у жовтні. Другий сезон, анонсований у вересні 2016 року, почали показувати тільки через два з половиною роки, у квітні 2019 року. Обидва сезони отримали українську любительську озвучку.

Тривала затримка між анонсом другого сезону і його реальним виходом була викликана переходом анімаційної студії від Madhouse до J.C. Staff. Відомості говорять про те, що в третьому сезоні “One Punch Man” студія знову змінюється, з J.C. Staff на MAPPA, що може призвести до нової затримки.

Дата виходу Ванпанчмен 3 сезон

На початку 2024 року в Японії пройде кілька аніме-конвенцій, що може стати чудовим місцем для офіційного анонсу третього сезону One Punch Man.

З урахуванням очікуваного галасу навколо такого анонсу, ймовірно, серіал постарається скоротити час між анонсом і виходом нового сезону.

Якщо анонс відбудеться в першій половині 2024 року, то теоретично новий сезон може вийти до кінця 2024 року, а потім бути озвученим українською мовою від FanVoxUA.

Однак це припущення, і все залежить від різних факторів. Сайт tvshows.com.ua припускає, що третій сезон може вийти у 2025 році.

Трейлер One Punch Man 3 сезон від фанатів

Де дивитися One Punch Man українською?

До аніме серіалу був зроблений бомбезний переклад українською мовою. Завдяки спільноті FanVoxUA, “Ванпанчмен” був адаптований українською мовою за підтримки глядачів.

Третій сезон теж буде озвучений рідною мовою. Щоб пришвидшити українське озвучення “One Punch Man” долучайтесь до спільноти FanVoxUA у телезі та підтримуйте українське озвучення.

Подивитися всі сезони можна “One Punch Man” в Уанеті. Як кажуть, українська озвучка до аніме – “Це просто шик”.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *