Нові дати виходу: Місія нездійсненна, Спанч-Боб, Тихе місце: День перший

Нові дати виходу: Місія нездійсненна, Спанч-Боб, Тихе місце: День перший

Ось і компанії Paramount дісталося.. Через страйки акторів в Америці, дати виходу релізів зазнали змін. Одразу декілька прем’єр 2024 року були перенесені. На нашу думку, якщо не закінчаться страйки, то це буде не остання зміна графіку запланованих прем’єри.

Страйк акторів – це явище, яке може серйозно вплинути на роботу кіноіндустрії, включаючи студії та їх релізні плани. Недавно компанія Paramount Pictures оголосила про перенесення релізів декількох фільмів у зв’язку зі страйком акторів. Ця новина вразила кіноманів і викликала обговорення у всьому світі кіно.

Якщо (If)

Одним із фільмів, що постраждав через цей страйк, є фентезі “Якщо” (If) від відомого актора і режисера Джона Красінскі. Реліз цього фільму був спочатку запланований на 24 травня 2024 року, але тепер він перенесений на 17 травня 2024 року. Ця переміна в датах викликала занепокоєння серед фанатів Красінскі та любителів фентезі.

Тихе місце: День перший

Інший фільм, який зазнав змін у своєму релізі, – “A Quiet Place: Day One”. Спочатку запланований на 8 березня 2024 року, реліз цього найочікуванішого хоррору перенесений на 28 червня 2024 року.

Місія нездійсненна: Смертельна розплата, частина 2

Місія нездійсненна: Смертельна розплата, частина 2” також постраждає від цих змін. Передбачалося, що фільм вийде 28 червня 2024 року, але тепер його реліз перенесений на 23 травня 2025 року. Ця новина розчарувала шанувальників агента Ітана Ганта та його команди.

Фільм про Спанч-Боба

Навіть анімаційний світ не залишився осторонь цих змін. Повнометражний фільм The SpongeBob “Movie: Search for SquarePants” про Спанч-Боба, який мав би вийти 23 травня 2025 року, тепер буде доступний для глядачів лише 19 грудня 2025 року.

Страйк акторів впливає на весь кінематографічний галузь, змушуючи студії переглядати свої плани та релізні дати. Це означає, що кіноманам доведеться зачекати трохи довше, щоб переглянути свої улюблені фільми. Втім, якщо страйк закінчиться, ці зміни можуть бути тимчасовими. Але наразі фанатам доведеться терпляче чекати нові релізи і готувати свої серця до майбутніх кінематографічних заходів.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *