Фільм про даркнет 2023: Кібербункер: даркнет у Німеччині

Фільм про даркнет 2023: Кібербункер: даркнет у Німеччині

Фільм про даркнет вийде 8 листопада – це дата, яку слід відзначити в календарі всіх, хто цікавиться світом кібербезпеки та неймовірними історіями. Цього дня відбудеться прем’єра захопливого документального фільму “Кібербункер: даркнет у Німеччині”.

Cyberbunker: The Criminal Underworld документальний фільм розкриє перед глядачами історію, яка здається справжнім трилером.

Розповідь починається з групи хакерів, які завоювали даркнет – прихований бік інтернету, де процвітає незаконна діяльність і зберігаються найглибші секрети. Але що робить цю історію по-справжньому захопливою, так це місце, де все це відбувалося.

Група хакерів влаштувала свій кібербункер у бункері, що залишився з часів холодної війни. Ця підземна ділянка, яка колись слугувала для захисту від атомної загрози, стала місцем, де змішалися світ кіберзлочинності та історична спадщина. І все це сталося в тихому туристичному містечку в Німеччині, де ніхто не очікував такого раптового вторгнення у світ кібертехнологій.

Не пропустіть прем’єру 8 листопада на Нетфлікс. Вирушайте в захопливу подорож історією та технологією, яка руйнує стандартні уявлення про те, що можливо у світі кіберзлочинності та інтернету.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *