Журавлинний щербет 2 сезон (30 серія) дата виходу

Журавлинний щербет 2 сезон (30 серія) дата виходу

Всі чекають на 2 сезон серіалу “Журавлинний щербет“, і ми можемо вас зрозуміти, серіал, як наркотик для жінок, про кохання без тями..

Серіал “Журавлинний щербет” розповідає про несподіване і сильне кохання між Догою і Фатіхом, двома молодими людьми з абсолютно різних світів.

Дівчина Дога і хлопець Фатіх, незважаючи на протистояння і неприйняття з боку своїх родин, змогли знайти один в одному те, що шукали все життя. Їхня пристрасть і відданість одне одному перевернули їхні життя, а також спричинили конфлікти з близькими.

Журавлинний щербет 2 сезон (30 серія) дата виходу

Серіал також виділяє відмінності в цінностях і традиціях між двома сім’ями. Сім’я Доги дотримується сучасних поглядів і цінує незалежність і рівність статей, в той час як сім’я Фатіха дотримується більш консервативних переконань. Ці розбіжності додають складнощів у стосунки молодої пари, але вони вирішені боротися за своє кохання, навіть якщо це означає протистояння своїм власним сім’ям.

“Журавлинний щербет” – це історія про те, як сильне і справжнє кохання може подолати навіть найскладніші перешкоди і відмінності в культурі та цінностях.

Коли вийде 2 сезон Журавлинний щербет

Журавлинний щербет 2 сезон (30 серія) дата виходу

Вже відома дата виходу 2 сезону “Журавлинний щербет”, це станеться разом з прем’єрою другого сезону “Зимородка” – 15 вересня 2023.

Нагадаємо, у першому сезоні вийшло 29 серій. Другий сезон почнеться з 30 серії.

Де подивитися 2 сезон Журавлинний щербет українською?

Українського озвучення до серіалу “Журавлинний щербет” не існує, є українські субтитри до першого сезону, але не до всіх серій. 2 сезон має невеликі шанси, бути перекладаний українською.

Дивитися можна в оригіналі турецькою мовою, або російською.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *