365 днів 4 коли вийде, що відомо?

365 днів 4 коли вийде, що відомо?

Фільм заснований на польському романі Масімо Торічеллі “365 днів”. Фільм розповідає історію молодої жінки на ім’я Лаура, яка потрапляє в полон до сицилійського мафіозі Масімо. Він дає їй 365 днів, щоб вона покохала його.

Фільм викликав багато суперечок і критики через відверті сцени і деякі сексуальні теми, які були показані у фільмі. Однак, незважаючи на критику, фільм став дуже популярним і отримав продовження у вигляді другої частини “365 днів: Цей день“, та третьої “Наступні 365 днів” відповідно. Всі частини фільму доступні українською мовою.

А ще дивись, польські серіал і фільми 2023 року.

“365 днів 4” ще не анонсований Netflix, але оскільки “Наступні 365 днів” стали черговим хітом стрімінгового сервісу, цілком можливо, що з’явиться ще один фільм.

Трилогія була заснована на книгах Бланки Ліпінської, яка ще не написала четвертий роман. Однак, враховуючи, що фільми сильно відійшли від подій книжкової серії, є всі шанси, що ми все ж таки отримаємо четвертий фільм.

365 днів

365 днів 4 коли вийде, що відомо?

“The Next 365 Days” (в оригіналі “365 Dni”) – це польський еротичний драматичний фільм, який був випущений 2020 року. Він заснований на однойменній книзі Бланки Ліпінської та став одним із найпопулярніших фільмів на платформі Netflix.

Фільм розповідає історію бізнесмена Массімо, який викрадає Лауру, щоб змусити її покохати його. Лаура – звичайна жінка, яка подорожує зі своїм хлопцем і друзями до Сицилії, де її викрадають. Массімо – глава мафіозної сім’ї, який закохується в Лауру і дає їй 365 днів на те, щоб вона покохала його взаємно.

365 днів: Цей день

Історія фільму “365 днів” (“365 Days”) та його сиквела “365 днів: Цей день” (“365 Days: This Day”) відбувається здебільшого в Італії та розповідає історію Лаури Б’яркі, яка працює менеджером у музичній компанії у Варшаві. Під час відпустки на Сицилії Лаура потрапляє в полон до сицилійського мафіозі Массімо Торічеллі, який дає їй рік, щоб вона покохала його.

365 днів 4 коли вийде, що відомо?

У першому фільмі Массімо є головним героєм, а другий фільм зосереджений на Лаурі.

У другій частині Лаура повертається до Італії, де вона виявляє, що Массімо зник безвісти. Вона вирішує знайти його і починає своє власне розслідування. У своєму пошуку Лаура зустрічає нових людей і стикається з новими небезпеками.

Фільми стали дуже популярними завдяки своїм відвертим сексуальним сценам і драматичній історії кохання. Однак вони також викликали багато критики за насильство, порнографічні сцени та порушення жіночих прав.

Незважаючи на критику, фільми мали великий успіх і залучили безліч глядачів. Наразі невідомо, чи буде випущено ще один фільм у серії “365 днів”.

Наступні 365 днів, трейлер українською

Фільм вийшов в Україні на Нетфлікс 19 серпня 2022 року.

365 днів 4

Припущення щодо дати виходу? Що відомо та коли може вийти четверта частина фільму 365 днів?

365 днів 4″ ще має бути підтверджений Netflix, тому офіційної дати виходу поки що немає.

Другий і третій фільми були зняті один за одним, тому вони вийшли досить близько один до одного (квітень 2022 року і серпень 2022 року).

Немає жодних ознак того, що четвертий фільм знімався таємно, тож нам доведеться чекати довше, ніж кілька місяців.

Між фільмом “365 днів” та його продовженням “365 днів”: Цей день”, минуло два роки, тож це більш вірогідний часовий проміжок, якщо ми хочемо отримати четвертий фільм.

Це означає, що ми можемо чекати до 2024 року, щоб возз’єднатися з Лаурою та Массімо – якщо це взагалі станеться.

Слідкуйте за новинами, і ми повідомимо, як тільки щось дізнаємось.

365 днів 4 коли вийде, що відомо?

Цікаві факти

Фільм заснований на однойменній книжці Бланки Ліпінської, яка була випущена 2018 року і стала бестселером у Польщі.

“The Next 365 Days” викликало багато суперечок у зв’язку із зображенням жінок і насильством над ними. Деякі глядачі та критики звинувачують фільм у гламуризації насильства і сексуалізації жінок.

У фільмі головні ролі виконали Міхал Сіємінські та Анна-Марія Секлюцик. Вони грають боса і його заручницю, відповідно.

Режисером фільму стала Барбара Бяловас, яка раніше знімала музичні відеокліпи та рекламу.

Фільм став справжнім хітом у Польщі та за її межами, ставши одним із найпопулярніших фільмів на платформі Netflix.

Зйомки фільму проходили в різних місцях, включно з Польщею, Італією та Мексикою.

Назва фільму – “365 днів” – відсилає до терміну, протягом якого головний герой повинен переконати свою заручницю полюбити його.

Фільм став об’єктом критики з боку жіночих організацій, які виступили проти зображення жінок як об’єктів сексуальної експлуатації.

Багато глядачів оцінили фільм за його еротичний характер і якісну роботу з камерою та освітленням.

Де дивитися українською?

У застосунку Нетлікс в Україні доступний дубляж українською мовою.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *