Все про серіал Постукай в мої двері, чи можливий 3 сезон?

Все про серіал Постукай в мої двері, чи можливий 3 сезон?

“Постукай в мої двері / Sen Çal Kapımı” – це турецький романтичний комедійний серіал, який має українську озвучку від творчої групи “В одне рило”.

Серіал почав виходити в ефір у 2020 році. Головні ролі в ньому виконують Ханде Ерчель і Керем Бурсін.

Все про серіал Постукай в мої двері, чи можливий 3 сезон?

Сюжет

Серіал розповідає історію Еди, яка працює перекладачкою в одній із великих компаній, і Серкана, багатого й успішного бізнесмена. Їхні життя переплітаються, коли Серкан наймає Еду, щоб вона допомогла йому переконати свою бабусю, що він одружився з дівчиною з вищого світу, щоб отримати спадок. Але незабаром вони починають закохуватися одне в одного, незважаючи на відмінності в їхньому соціальному статусі та особистих переконаннях.

Серіал здобув неабияку популярність у Туреччині та за її межами, і став улюбленим серед глядачів завдяки своїй чудовій грі акторів, цікавим сюжетним поворотам і романтичній атмосфері.

Все про серіал Постукай в мої двері, чи можливий 3 сезон?

1 сезон

Головні герої серіалу – Еда і Серкан. Еда працює перекладачем в одній із великих компаній, а Серкан є спадкоємцем багатого сімейства, що управляє безліччю компаній. Серія починається з того, що Серкану потрібно знайти дівчину, щоб видати її за свою дружину перед бабусею, яка ставить умову отримання спадщини. Серкан випадково зустрічає Еду і пропонує їй взяти на себе роль його нареченої за гроші. Незважаючи на те, що в Еди є свої принципи, вона погоджується на пропозицію Серкана, оскільки їй потрібні гроші на лікування батька.

Серія розвивається з показом їхнього брехливого весілля, перешкодами на шляху до справжнього кохання, а також секретами і загадками, які поступово розгадуються. У серіалі показуються також життя і стосунки Еди та її найкращої подруги, яка є головним опорним стовпом Еди.

У міру того, як серіал розвивається, глядачі дізнаються дедалі більше і більше про минуле героїв, їхні мотиви та дії. У центрі серіалу завжди перебуває кохання Еди і Серкана, їхні перешкоди і досягнення, а також їхня взаємодія з іншими персонажами.

Перший сезон серіалу “Sen Çal Kapımı” залишив глибоке враження на глядачів, завдяки своїй захопливій сюжетній лінії та високоякісній грі акторів.

Все про серіал Постукай в мої двері, чи можливий 3 сезон?

2 сезон

Другий сезон серіалу “Постукай в мої двері складається з 42 епізодів і вийшов в ефір у 2021 році.

Події другого сезону починаються після того, як Серкан і Еда вирішили перервати своє брехливе весілля і залишити свої почуття в минулому. Однак вони, як і раніше, працюють разом, і їхні стосунки поступово починають змінюватися.

У цьому сезоні глядачі дізнаються більше про минуле головних героїв та інших персонажів, зокрема про Серканову сім’ю, яка знову стає центром уваги. У серіалі також з’являються нові персонажі, які змінюють баланс сил і вносять нові перипетії в сюжет.

Як і в першому сезоні, центральним елементом другого сезону є стосунки Еди та Серкана, їхнє кохання, ревнощі та перешкоди на шляху до щастя. У серіалі показується, як вони долають труднощі і вирішують проблеми разом, і як їхні стосунки поступово стають глибшими і міцнішими.

Сюжет другого сезону також містить низку драматичних поворотів, які змушують глядачів переживати за героїв. Серіал також продовжує висвітлювати теми дружби, сім’ї, вірності та людських стосунків.

Загалом, другий сезон серіалу “Sen Çal Kapımı” був добре сприйнятий глядачами, і продовжив збирати величезну аудиторію завдяки своєму захопливому сюжету, характерам персонажів і чудовій грі акторів.

Все про серіал Постукай в мої двері, чи можливий 3 сезон?

Чи буде 3 сезон?

Турецька мильна опера “Постукай в мої двері” не матиме 3-го сезону по суті тому, що головні актори, Керем Бюрсін і Ханде Ерджел, вже мали інші проекти наприкінці 2-го сезону. Крім того, факт наявності двох сезонів багато говорить про ставку на серіал, адже романтичні комедії зазвичай мають лише одну частину.

Ханде, наприклад, вже мала контракт з “The Ring” (“Halka”) і була змушена просити продюсерів телесеріалу відкласти зйомки 2-го сезону турецької мильної опери. Крім того, саме вона відповідала за повідомлення про те, що це буде остання частина “Постукай в мої двері” на прес-конференції з турецькими ЗМІ.

Все про серіал Постукай в мої двері, чи можливий 3 сезон?

Цікаві факти

Ось кілька цікавих фактів про серіал “Sen Çal Kapımı”:

Серіал “Sen Çal Kapımı” є дебютом Толга Сариташа як головного режисера повнометражного фільму або серіалу. Він раніше працював над кількома серіалами як актор і режисер епізодів.

Назва серіалу “Sen Çal Kapımı” означає “Ви дзвоните в мої двері” турецькою мовою, що відсилає до того, що головний герой Серкан Акдемір володіє агентством з організації весіль і приймає заявки на весілля через свої двері.

Головну роль у серіалі виконують Ханде Ерчел і Керем Бурсін. Це вже не перший проект, у якому вони працюють разом. Раніше вони знімалися в турецькому серіалі “Коли ми зустрілися” 2019 року.

Зйомки серіалу проходили в різних місцях Туреччини, зокрема в містах Стамбул, Бурса і Трабзон. Крім того, в серіалі використовували красиві пейзажі та визначні пам’ятки, такі як Золотий ріг і мечеть Сулейманія.

Серіал став дуже популярним у різних країнах, включно з Туреччиною, Росією, Україною, Польщею, Бразилією та Індією. Завдяки своїй популярності, серіал був проданий у більш ніж 90 країн по всьому світу.

Керем Бурсін, який виконує головну роль Серкана Акдеміра, також є співавтором музики для серіалу. Він написав кілька пісень, які звучали в серіалі, зокрема “Yalnızım Ben” і “Başka Kalırım”.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *