Зимородок 2 сезон (37 серія), дата виходу відома!

Зимородок 2 сезон (37 серія), дата виходу відома!

Перший сезон популярного серіалу “Зимородок” на телеканалі Star TV завершив свою захоплюючу першу сезонну історію під бурхливими оплесками від глядачів. Серіал захопив серця українських жінок, і тепер всі чекають, коли нарешті вийде 2 сезон серіалу “Зимородок”?

Терецький серіал сконцентрований на сплетінні долей двох сестер, Сейран (Афра Сарачоглу) і Суни (Берил Позам), а також Феріта (Мерт Рамазан Демір), спадкоємця родини з темною історією обману і прихованої правди. Феріт, який замислював одруження з Суною, раптово змінює свої плани і вирішує одружитися з Сейран, що повністю перевертає їхні світи.

Таким чином, перший сезон “Зимородка” залишив глядачів в напруженому очікуванні подальших витоків цієї захоплюючої історії.

А ще, пропонуємо дізнатися: 2 сезон “Локі” дата виходу.

Коли вийде 2 сезон Зимородок?

Зимородок 2 сезон (37 серія), дата виходу відома!

Зазвичай прем’єри нових сезонів турецьких драм відбуваються між першим та другим тижнем вересня. Серіал “Зимородок” не став виключенням. Другий сезон вийде 22 вересня 2023 року.

Так як, перший сезон закінчився на 36 серії, то перша серія другого сезону почне відлік з 37 серії “Зимородка”.

Зимородок 2 сезон (37 серія), дата виходу відома!

Що нас очікує у 2 сезоні Зимородка?

Фінал першого сезону, який на момент написання статті набрав понад 12 мільйонів переглядів на YouTube, завершився на драматичній ноті, коли Феріт опинився на мушці пістолета Тарика. В момент, коли Феріт впав на коліна, знервована Сейран кинулася йому на допомогу, благаючи не зачиняти очі. Чи виживе Феріт? Якщо так, чи зможуть вони з Сейраном втекти, як планували? А Тарик, нарешті, отримає належне за свої дії?

Закінчення першого сезону було дуже захоплюючим, залишивши глядачів в невизначеності і великому зіткненні емоцій. Цей великий кліффхенгер відкриває безмежні можливості для другого сезону.

Гюльсерен Будайиджиоглу, відомий психолог, на чиїх працях базується серіал, розповіла про очікування від нового сезону, назвавши його “набагато кращим”. Вона також заявила, що історія перейде в несподівані місця, і це буде добре.

Шанувальники з нетерпінням чекають, щоб побачити, як розгорнеться історія далі. Із таким захоплюючим завершенням першого сезону та обіцянками Гюльсерен Будайиджиоглу, другий сезон обіцяє бути ще більш захопливим та напруженим. Залишається лише чекати і дивитися, куди нас занесе цей унікальний і захоплюючий серіал “Зимородок”.

Акторка Буче Бусе Кахраман покидає Зимородок

Зимородок 2 сезон (37 серія), дата виходу відома!

Новий етап історії серіалу “Зимородок” розпочинається вже зараз! Компанія OGM Pictures уважно врахувала поради від експертів. Акторка Буче Бусе Кахраман покидає проект і вже розглядає нові можливості для себе!

Де можна подивитися Зимородок українською?

Якщо, ви володієте турецькою мовою, то серіал доступний безкоштовно на каналі https://www.youtube.com/@YaliCapkiniDizi в оригіналі.

Українського перекладу серіал “Зимородок” немає. Серіал можна знайти в українському сегменті інтернет російською.

Цікаві факти про Зимородок

Первісна назва серіалу була “З Антепа”.

Серіал заснований на реальній історії з практики психіатра Гюльсерен Будайджіоглу.

Бурджу Альптекін є сценаристом і режисером проекту. Раніше вона написала сценарій для серіалу “Моє інше Я”, який був показаний на платформі Netflix.

Зйомки серіалу проходили в Антепі та Стамбулі.

“Зимородок” став для Мерта Рамазана Деміра та Афри Сарачоглу другою спільною роботою як виконавців головних ролей. Раніше молоді й талановиті актори вже знімалися разом у проєкті “Учитель”.

Графік зйомок був спеціально спланований з урахуванням зайнятості Мерта в серіалі “Шахмеран”, зйомки другого сезону якого проходили влітку 2022 року.

Фото з серіалу Зимородок

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *