Не пропустіть дату 2 сезону "Хіли": Смертельна рішучість і пристрасна боротьба чекають на глядачів у другому сезоні!

Не пропустіть дату 2 сезону “Хіли”: Смертельна рішучість і пристрасна боротьба чекають на глядачів у другому сезоні!

Серіал “Heels“, українська назва Гіли / Хіли 2021 року викликав неабиякий інтерес у глядачів. Він розповідає історію про світ професійного реслінгу та внутрішні боротьби двох братів. Захопливий сюжет, емоційні перипетії та чудова гра акторів зробили перший сезон серіалу незабутнім. Фанати з нетерпінням чекають на другий сезон, де очікується ще більше інтриг, розвиток персонажів і захопливих реслінг-баталій.

Про що серіал Хіли?

Джек і Ейс Спейд – це два брати, які вирішили продовжити сімейну спадщину і стати реслерами. Їхній батько досяг величезного успіху в цьому спорті, але після його відходу Джек і Ейс раптово стали незговірливими противниками. Тепер, у боротьбі за спадщину чемпіонського титулу, брати готові піти на будь-які жертви.

Не пропустіть дату 2 сезону "Хіли": Смертельна рішучість і пристрасна боротьба чекають на глядачів у другому сезоні!

1 сезон

Перший сезон серіалу “Гіли / Хіли” 2021 року розповідає захопливу історію про братів Джека та Ейса Спейдів. Вони живуть у містечку Дасті Роуз у Джорджії та вирішують продовжити сімейну справу, ставши реслерами.

Батьком Джека і Ейса був легендарний реслер, який домігся величезного успіху в цьому виді спорту. Однак, після його несподіваної смерті, брати опиняються на різних сторонах рингу і перетворюються на найлютіших суперників.

Джек бере на себе роль хорошого хлопця, який грає героя, тоді як Ейс втілює антагоніста, лиходія. Поза рингом вони стикаються з особистими проблемами, сімейними драмами і складнощами у своїх стосунках.

Брати вступають у жорстоку боротьбу за спадщину чемпіонського титулу, намагаючись довести свою цінність і гідність. У процесі вони стикаються зі зрадою, інтригами та небезпеками, що несуться як зсередини, так і зовні реслінгової арени.

Серіал “Гіли / Хіли” першого сезону розкриває складнощі, з якими стикаються брати, їхні внутрішні конфлікти, а також відображає світ реслінгу та його вплив на життя персонажів. Сюжет наповнений емоційними перипетіями, боротьбою за визнання та пошуком свого місця у світі реслінгу.

2 сезон

Офіційно компанія Starz нарешті оголосила точну дату виходу 2 сезону серіалу про реслерів Гіли / Хіли. Прем’єра запланована на 28 липня 2023 року. У другому сезоні буде 8 епізодів. Кожного тижня представлятимуть нову серію. Остання серія другого вийде 15 вересня.

Не пропустіть дату 2 сезону "Хіли": Смертельна рішучість і пристрасна боротьба чекають на глядачів у другому сезоні!

Де дивитися

Серіал Гіли / Хіли взяла у роботу з першого сезону студія HDrezka. Тому, цей серіал про чоловічий спорт в Україні і за її межами можемо дивитися українською.

Відгук на серіал Хіли

Не пропустіть дату 2 сезону "Хіли": Смертельна рішучість і пристрасна боротьба чекають на глядачів у другому сезоні!

Серіал захоплює глядачів своєю незвичайною і цікавою концепцією. Він порушує питання, які завжди актуальні: де знаходиться межа між домом, роботою і прагненням піти від реальності? Хто ми насправді? Чоловік, батько, актор чи об’єкт ненависті для всіх на шоу? Ким ми хочемо бути і ким можемо стати… Іноді правильний вибір не такий очевидний, а часом його взагалі не існує.

Кумедно, що реслінг у цьому серіалі відіграє не найважливішу роль. Хоча начебто напівголі чоловіки в трико, які картинно й ефектно завдають один одному ударів, можуть здатися абсурдом, але це всього лише частина шоу, і шоу, як відомо, має тривати. Глядачів запрошують зазирнути в закулісний світ і відчути, хто насправді ці реслери.

І “спойлером” можна сказати, що вони просто люди. Люди із захопленням, яке багатьом може здатися дивним. Але раз на тиждень, під час вечірнього шоу, вони стають кимось іншим. Вони забувають про свої проблеми на роботі, про траву, яку потрібно підстригти вдома, про настирливих начальників або матерів з їхніми запіканками. На кілька хвилин вечора відбувається справжня магія, і на ринг виходить зовсім інша людина.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *