Шоу Біг Шоу по реслеря Пола Вайта

Шоу Біг Шоу по реслеря Пола Вайта

Серіал “Шоу Біг Шоу” про життя реслеря Пола Вайта, після закінчення кар’єри та сімейні відносини, вийшло українською від студії Baibako. Знайти реліз можна на офіційному сайті студії.

“Шоу Біг Шоу / The Big Show Show” – це американський телевізійний комедійний серіал, випущений на стримінговій платформі Netflix 2020 року. Шоу зосереджене на житті колишнього професійного борця Пола Вайта, відомого під псевдонімом “Велике Шоу”, який намагається пристосуватися до життя поза рингом і керувати сім’єю.

Про що “Шоу Біг Шоу” ?

У серіалі беруть участь сам Пол Вайт у головній ролі, а також інші відомі актори, включно з Еллі Гарпер, Джуліаном Гемблом, Ліллі Брукс Ліндон і Джемі Додж. Шоу швидко стало популярним серед глядачів різного віку завдяки своєму гумору, сімейній доброзичливості та позитивній енергії.

У кожному епізоді серіалу “Шоу Біг Шоу” стикається з новими викликами у своїй новій ролі – від боротьби з тінейджерськими проблемами своєї дочки до спроб возз’єднатися зі своїм братом. Шоу також відоме своїми гостьовими зірками, серед яких Кен Жонг, Марк Генрі та інші.

“The Big Show Show” є чудовим вибором для сімейного перегляду та любителів комедійних серіалів.

Трейлер

Де подивитися українською?

1 сезон, який складається з 10 епізодів, можна знайти українською на сайті студії Baibako

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *