Showtime хоче перезапустити культові серіали: "Косяки" і "Медсестра Джекі

Showtime хоче перезапустити культові серіали: “Косяки” і “Медсестра Джекі

Showtime, популярна телевізійна мережа, готується до повернення двох своїх минулих хітів – серіалів “Косяки” і “Медсестра Джекі“. Цей знаменний крок означає, що Мері-Луїз Паркер та Іді Фалько, акторки, які зіграли головні ролі в цих серіалах, знову повернуться на екрани.

У продовженні “Косяки” героїня на ім’я Ненсі Ботвін (знову у виконанні Мері-Луїз Паркер) вирішує перебратися в Копенгаген, столицю Данії. Однак, на відміну від Каліфорнії, марихуана в Данії залишається незаконною, хоча її продаж і вживання в деяких районах, зокрема в громаді Фрітаун Християнія, терпимо ставляться до цього явища.

Поки що маловідомо про сюжет відродженого “Медсестра Джекі“, але глядачі зможуть насолодитися новими епізодами завдяки роботі Ейба Сільвії та Ліз Флагайв. Вони не тільки брали участь у створенні оригінального серіалу, а й повернуться як сценаристи та виконавчі продюсери.

Повернення “Косяки” і “Медсестра Джекі” обіцяє потішити шанувальників і залучити нову аудиторію, яка з нетерпінням чекає на нові пригоди та емоції. Шоу, які стали культовими завдяки своїм унікальним сюжетам і талановитим акторським складам, знову будуть насолодою для глядачів.

Очікується, що нові серії серіалів “Косяки” і “Медсестра Джекі” викличуть жваві дискусії серед прихильників, відродивши старі теми та проблеми, а також привнесуть свіжий погляд на вже знайомі персонажі в український аудиторії. Сподіваємося, що ці проєкти принесуть глядачам такі ж незабутні моменти, як і їхні попередники, і стануть гідним продовженням легендарних серіалів.

Свого часу, “Косяки” транслювався на телеканалі К1 в Україні, з 1 по 4 сезон. З п’ятого сезону, трансляція, а з ним, і українське озвучення до серіалу зупинилося. У серії загалом вийшло 8 сезонів, з 2005-2012 роки.

З українським озвученням до серіалу “Медсестра Джекі” ще гірше. Серіал має озвучку тільки до першого сезону. Серіал виходив з 2009 по 2015 рік, та має 7 сезонів.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *