Круелла 2 дата виходу фільму в Україні: припущення щодо сюжету та трейлер

Круелла 2 дата виходу фільму в Україні: припущення щодо сюжету та трейлер

Коли очікувати прем’єру “Круелла 2“?

Дісней протягом останнього десятиліття переосмислює своїх улюблених принцес, приводячи їх на великий екран для нового покоління. І хоча ідея фільму про Круеллу на перший погляд здавалася авантюрою, вона виявилася вдалим кроком.

Круелла – одна з найбільш відомих діснеївських антагоністок, яка загрожує цуценятам.

Однак, фільм “Круелла” від студії Disney неймовірно змінив наше сприйняття.

Емма Стоун чудово втілила цей образ, надаючи Круеллі і зловісності, і співчуття.

Перший фільм зібрав велику кількість глядацьких відгуків та грошей, тому стало зрозумілим, що “Круеллі 2” бути! Втім, ми залишаємося з багатьма питаннями: коли вийде “Круелла 2” в Україні, що вона принесе, і хто повернеться? Розглянемо, що нам приготувала студія Disney.

Круелла 2 дата виходу

Круелла 2 дата виходу фільму в Україні: припущення щодо сюжету та трейлер

Говорючі про можливу дату виходу “Круелли 2” ми припускаємо що він не вийде у 2023 році.

Можливий старт зйомок у 2023 році привносить оптимізм, що прихильники мають шанс побачити “Круеллу 2” до завершення 2024 року.

Анонс “Круелли 2” стався в червні 2021 року, а вже в серпні цього ж року Емма Стоун приєдналася до проєкту. Але після цього інформація майже зовсім припинилася, і ймовірно, новий фільм “Круелла” ми побачимо не раніше 2024 року.

Отже, враховуючи цей графік, реліз “Круелли 2” можливо очікувати на початку або середині 2024 року. Така приблизна оцінка є найбільш вірогідною наразі.

Круелла 2 дивитися українською – трейлер

Перший сезон вийшов в дубляжі українською у кінотеатрах, та в закадровій озвучці від Dniprofilm. Друга части “Круелли”, також вийде українською онлайн.

Круелла 2 українською дивитися

Що очікувати у 2 сезоні Круелли?

Якщо Баронеса, вбрана у свої розкішні образи, повернеться у “Круеллі 2“, це може вказувати на здійснення її кричущої “помсти”, висловленої Круеллі під час перебування на задньому сидінні поліцейської машини. Вона може вийти на волю з великого особняка, щоб здійснити свою власну версію помсти, тоді як Круелла вдаватиметься у втечу від її зловісних намірів.

Круелла 2 дата виходу фільму в Україні: припущення щодо сюжету та трейлер

Або можливо, це може бути набагато захоплююче – пряма передача історії “Сто і одного далматинця“. В фінальній сцені першого фільму, Круелла вручає Роджеру та Аніті двох головних героїв з анімаційного фільму – Понго та Пердіту. Можливо, новий фільм розповідатиме ту ж саму історію з погляду Круелли, з новим тлумаченням класичної казки.

Це ставило б сміливе виклик, оскільки дії Круелли в оригінальному фільмі були досить темними, і це може змінити сприйняття глядачів до неї, яке було створено в її походженні – але це може бути ідеєю, яка варта ризику.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *