3 сезон Сексуальне життя студенток дата виходу, відгуки, рейтинг, цікаві факти, все про серіал

3 сезон Сексуальне життя студенток дата виходу, відгуки, рейтинг, цікаві факти, все про серіал

У листопаді 2023 року, після закінчення страйків акторів. HBO назва нарешті коли вийде 3 сезон “Сексуальне життя студенток“. Все що потрібно знати про серіал, гортай далі.

Серіал “Сексуальне життя студенток / The Sex Lives of College Girls” – це комедійно-драматичний телесеріал для підлітків, студентів, створений Мінді Кейлінг, який вийшов на екрани у 2021 році на стримінговому сервісі HBO Max.

3 сезон Сексуальне життя студенток дата виходу, відгуки, рейтинг, цікаві факти, все про серіал

Про що серіал Сексуальне життя студенток?

Серіал оповідає про життя чотирьох сусідок по кімнаті в коледжі, які стикаються з різноманітними проблемами та викликами, пов’язаними з навчанням, коханням, сексом, дружбою та особистим розвитком. Головні героїні – Енні, Джорджія, Саманта і Белла – відрізняються одна від одної за характером і світоглядом, але всі вони прагнуть знайти своє місце у світі та зрозуміти, хто вони є насправді.

У серіалі дуже багато гумору і веселощів, але також і серйозних моментів, коли героїні стикаються з труднощами, що властиві багатьом молодим людям у цьому віці. Серіал критично висвітлює низку проблем, пов’язаних із сексуальністю, гендером, расовими стосунками і токсичними стосунками в молодіжному середовищі.

Загалом, “Сексуальне життя студенток” – це кумедний і розумний серіал про те, що значить бути молодим і зіткнутися з викликами дорослого життя в коледжі.

3 сезон Сексуальне життя студенток дата виходу, відгуки, рейтинг, цікаві факти, все про серіал

Рейтинг серіал

На момент мого знання у квітні 2023 року, рейтинг серіалу “The Sex Lives of College Girls” на різних платформах становить:

IMDb: 6,9/10 (на основі понад 3,2 тис. оцінок);
Rotten Tomatoes: 87% (на основі 23 відгуків критиків) і 87% (на основі 100+ користувацьких оцінок);
Metacritic: 75/100 (на основі 15 відгуків критиків).

Загалом серіал отримав схвальні відгуки за смішну і розумну сценарну роботу, хорошу гру акторів і за те, що він відверто висвітлює низку актуальних соціальних проблем, пов’язаних із молодіжною культурою та сексуальністю. Однак, деякі критики зазначають, що серіал може здатися надмірно “стереотипним” і “жанровим”, а також що не всі персонажі однаково цікаві та переконливі.

3 сезон Сексуальне життя студенток дата виходу, відгуки, рейтинг, цікаві факти, все про серіал

Про що 1 сезон?

Перший сезон серіалу “The Sex Lives of College Girls” складається з 10 епізодів, кожен тривалістю близько 30 хвилин. Ось короткий опис кожної серії:

“Pilot” – Інтродукція в життя головних героїнь і їхні проблеми в коледжі.

“The Yips and the Dead” – Саманта має проблеми з публічними виступами, Белла не може знайти собі місце в команді з бейсболу.

“Everybody’s Talking at Me” – Джорджія починає зустрічатися з учителем-аспірантом, Белла стикається з проблемами у стосунках із хлопцем.

“Wish You Were Here” – Енні та Джорджія вирішують вирушити в подорож у пошуках пригод, але стикаються з низкою несподіваних подій.

“How Are You Feeling?” – Белла вирішує піти на терапію, Саманта починає займатися письменництвом.

“The Clit Whisperer” – Джорджія зустрічається з хлопцем, який вважає себе експертом з жіночої сексуальності.

“Boyfriend Experience” – Енні починає працювати в ескорт-сервісі.

“Douches, Triangles and Full-Frontal Nudity” – Джорджія, Саманта і Белла вирішують допомогти Енні в її новому бізнесі.

“Only Fans and Horses” – Енні продовжує свою роботу в ескорт-сервісі, Джорджія вирішує брати участь у конкурсі краси на конях.

“Party of Four” – Героїні готуються до випускного балу, але перед цим їм доведеться вирішити низку проблем і міжособистісних конфліктів.

Кожен епізод являє собою окрему історію, але загалом вони об’єднані спільною тематикою і персонажами.

3 сезон Сексуальне життя студенток дата виходу, відгуки, рейтинг, цікаві факти, все про серіал

2 сезон Сексуальне життя студенток

2 сезон вийшов на екрани 17 листопада 2022 року, та має 10 серій у сезоні.

Другий сезон продовжує розкривати теми сексуальності та міжособистісних стосунків серед студентів коледжу, а також заглиблення в історії та розвиток персонажів, з якими глядачі вже знайомі.

Трейлер 2 сезон

Коли вийде 3 сезон Сексуальне життя студенток?

HBO Max оголосив коли чекати дату виходу 3 сезону. Прем’єра в листопаді 2023 року не відбудеться, натомість стрімінговий сервіс підкреслив, що 3 сезон “Сексуальне життя студенток” вийде навесні 2024 року. Тому, чекаємо потепління.

Де подивитися Сексуальне життя студенток українською?

Перший і другий сезон українською переклала студія Цікава ідея. Подивитися можна на офіційному сайті студії, або знайти онлайн в УАнеті.

3 сезон Сексуальне життя студенток дата виходу, відгуки, рейтинг, цікаві факти, все про серіал

Цікаві факти про серіал Сексуальне життя студенток

Ось кілька цікавих фактів про серіал “The Sex Lives of College Girls”:

Творцем серіалу є Мінді Келінг, відома за своїми роботами “The Office” і “The Mindy Project”. Вона також є виконавчим продюсером серіалу.

Незважаючи на те, що серіал зосереджений на темі сексу, більшість членів знімальної групи були жінками, включно з режисером і монтажером.

Виконавський склад серіалу включає в себе молодих актрис, які значною мірою є новачками в індустрії. Їхні перші великі ролі були отримані саме в цьому серіалі.

Зйомки проходили в університеті “Помаранчевий” у Каліфорнії, який був використаний як основна локація для сцен, що відбуваються в коледжі.

У серіалі обговорюються важливі й актуальні питання, такі як сексуальність, насильство, расові забобони і жіноча емансипація.

Незважаючи на те, що серіал був випущений на каналі HBO Max, який є платним стрімінговим сервісом, перший епізод був доступний безкоштовно на YouTube, щоб залучити більше глядачів.

Сценарій серіалу був написаний таким чином, щоб показати, що сексуальність студентів у коледжі не завжди є легкою, безтурботною і безпечною.

Серіал отримав схвальні відгуки критиків за свою мову та підхід до зображення життя сучасних студентів у коледжі.

3 сезон Сексуальне життя студенток дата виходу, відгуки, рейтинг, цікаві факти, все про серіал

Відгуки

Відгуки на серіал “The Sex Lives of College Girls” були загалом позитивні. Ось кілька відгуків критиків і глядачів:

“Variety” описав серіал як “смішний, сильний і пронизливий”, зазначивши, що він “надихає на роздуми про сексуальність, дружбу, амбіції та зраду”.

“The Hollywood Reporter” зазначив, що серіал “успішно створює унікальний світ, де емоційне навантаження і гумор є сусідами один з одним”, і назвав його “важливим дослідженням теми сексуальності та самоідентифікації молодих жінок”.

Деякі глядачі висловили думку, що серіал дуже точно відображає сучасне життя студентів коледжів і реалістично показує складнощі, з якими стикаються молоді люди в спробах знайти своє місце в житті.

Однак, є й негативні відгуки, в яких серіал звинувачують у надто явному зверненні до сексуальності та недоречній гумористичній складовій.

Попри те, що серіал викликав певну розбіжність серед глядачів і критиків, він все ж таки отримав досить схвальні відгуки та виявився доволі популярним серед аудиторії.

3 сезон Сексуальне життя студенток дата виходу, відгуки, рейтинг, цікаві факти, все про серіал

Кому сподобається серіал? Та чи варто дивитися?

Серіал “Сексуальне життя студенток” може зацікавити молодих людей, особливо тих, хто перебуває на етапі пошуку своєї самоідентифікації та усвідомлення своїх бажань у сексуальній сфері. Також він може підійти тим, хто цікавиться темами дружби, міжособистісних стосунків і складнощів, з якими стикаються молоді люди в процесі дорослішання.

Крім того, серіал може привернути увагу тих, хто цінує сучасні комедії, що зачіпають важливі соціальні теми та говорять про реалії сучасного життя.

https://tvshows.com.ua/venzdey-2-sezon-data-vyhodu/
x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *