Бунтівний місяць, дата виходу, де дивитися українською, перші кадри

Бунтівний місяць, дата виходу, де дивитися українською, перші кадри

Бунтівний Місяць: Велична Одіссея Справжніх Героїв.

Занурюйтесь у захопливий світ фантастичних драм з геніального режисера Зака Снайдера, автора фільмів “300 спартанців”, “Людина зі сталі” і “Армія мерців”. Від давніх часів творився багатогранний епос “Бунтівний Місяць”, який тільки тепер побачив світ.

Дивитися Rebel Moon. Частина 1: Дитя вогню

Офіційний слоган: Війна приходить у кожен світ.

Бунтівний місяць, дата виходу, де дивитися українською, перші кадри

Про що фільм Бунтівний Місяць?

Історія розгортається на віддаленій колонії, що відстоює мирне існування на краю галактики. Проте, спокій і безпеку підступно порушує армія тиранічного режиму, яка загрожує усьому, що дорого жителям колонії. В обличчі безнадії і руйнування, являється надія – загадкова дівчина Кора, що вирісла серед простих селян. Вона обрана для важливої місії: зібрати загін героїв із різних куточків галактики, щоб протистояти безжальному ворогу.

Бунтівний місяць, дата виходу, де дивитися українською, перші кадри

На своєму шляху, Кора об’єднує розбіжних і непередбачуваних персонажів: аутсайдерів, інсургентів, селян та воєнних сиріт. Кожен з них несе на своїх плечах свою власну долю, але разом вони стають непереможною силою, сповненою бажанням віддати все заради своїх ідеалів – миру і справедливості. У цьому суміші характерів і життєвих шляхів криється магія, яка вбирає у себе кожного глядача.

Життєва візія маленького місяця, впавшого в тінь могутньої імперії, дозволяє нам зануритися в унікальний світ, де драма та фантастика нерозривно переплітаються. Це епічне протистояння не просто боротьба з супротивником, це шлях до самопізнання, жертовності та відкриття своїх справжніх сил.

Дивитися Бунтівний Місяць українською – трейлер

В руках Зака Снайдера, “Бунтівний Місяць” перетворився на справжню одіссею, що призначена не тільки розважити, але й надихнути глядачів. Це не просто кіно – це художній шедевр, який перевершує наші очікування і розширює горизонти жанрового кінематографу.

Герої фільму “Бунтівний Місяць” зростають у ваших серцях, роблять вас переживати радість і скорботу разом з ними. Вони навчають нас, що справжній героїзм – це не про владу та славу, а про вміння піти на жертви заради добра і принципів.

Коли вийде та де дивитися в Україні?

Прем’єра в Україні відбудеться 22 грудня 2023 року на Netflix.

Бунтівний місяць, дата виходу, де дивитися українською, перші кадри

Тож дайте можливість “Бунтівному Місяцю” запанувати у вашому світі. Дозвольте йому вас поринути в емоції, пережити кожну битву та перемогу разом з героями, які відкриють вам нові горизонти відважності та мужності.

Фільм “Бунтівний Місяць” – це подорож, яка залишить незабутні сліди у ваших серцях.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *