Дівиця, або Діва проти біди: Новий Фентезі-Хіт Netflix, де доля принцеси з'єднується з драконами

Дівиця, або Діва проти біди: Новий Фентезі-Хіт Netflix, де доля принцеси з’єднується з драконами

У світі, де фентезі стає реальністю, Netflix представляє нам захопливий новий твір – фільм “Діва проти біди”. Ця історія переплітає долі принцеси Елоді та стародавніх драконів, обіцяючи глядачам неймовірні пригоди та боротьбу за власне майбутнє.

Дивитися українською Damsel / Дівиця / Діва проти біди

На перший погляд, Елоді здавалася щасливою принцесою, готовою вийти заміж за прекрасного принца Генрі. Але доля має свої плани. Опинившись раптово обраною як жертва для заспокоєння давнього обов’язку королівської сім’ї, Елоді мусить зустрітися з драконом.

Занурившись у темну печеру, Елоді вирішує не приймати свою долю пасивно. Натомість, вона готується вступити в сутичку з вогнедишним монстром, і зробити це вона може тільки за допомогою своєї вмілої хитрості та незламної волі.

Елоді, яка звикла до ролі слухняної дівчини, змушена стати на шлях, сповнений небезпек і незвіданих таємниць.

Фільм “Діва проти біди” порушує питання про власну долю та сміливість стояти проти несправедливості.

Ця захоплива історія надає глядачам шанс пережити з Елоді її подорож через магію та пригоди. Їй належить навчитися виживати в невірному світі, сповненому загадок і небезпек.

Фільм “Дівиця” обіцяє глядачам захопливе занурення у світ фентезі, сповнений інтриг і магії. Ця історія про сміливість і силу волі, про подолання перешкод і боротьбу за свою долю.

Дата виходу фільму Діва проти біди

Не пропустіть у 2024 році можливість зануритися у світ фентезі, де долі принцес і стародавніх драконів переплітаються воєдино.

Прем’єра 8 березня.

Фільм “Дівиця” обіцяє вам незабутню подорож і неймовірні пригоди. Готуйтеся вступити в битву за свою долю! Netflix скоро випустить цей фільм, і ви зможете стати частиною цієї захопливої історії.

Дивись українською мовою на Нетфлікс у 2024 році.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *