Коли будуть Пурпурові серця 2: чи буде продовження?

Коли будуть Пурпурові серця 2: чи буде продовження?

Дивись Пурпурні серця у двох, разом з коханою людиною на Нетфлікс в Україні, українською

Зараз Україна та її жителі переживають не легкий час – важку і тривалу війну. Але і в цей воєнний час, завжди присутнє в Україні справжнє кохання. Багато молодих дівчат виходять заміж за бійців ЗСУ, про це говорить позитивна статистика.

Якщо у вас є бажання подивитися фільм в українському дубляжі про романтичні стосунки, між американським солдатом і красунею дівчиною,то рекомендуємо звернути увагу на фільм “Пурпурові серця“. Фільм вийшов у розпал війни в Україні – влітку 2022 року.

Цікаве! Якщо, цікавишся екранізацією романів, пропонуємо дізнатися першим про фільм 365 днів 4 частина дата виходу.

Про що фільм Пурпурові серця

Фільм “Пурпурові серця” (англ. Purple Hearts) є американським романтичним фільмом, створеним спеціально для платформи Netflix. Режисером картини є Елізабет Аллен Розенбаум. Фільм, що вийшов на екрани 29 липня 2022 року, заснований на однойменному романі Тесс Вейкфілд.

Коли будуть Пурпурові серця 2: чи буде продовження?

Історія фільму “Пурпурові серця” розповідає про двох головних героїв: співачку-початківця й автора пісень на ім’я Кессі та морського піхотинця на ім’я Люк. Незважаючи на численні перешкоди, ці двоє закохуються одне в одного. Кессі мріє стати співачкою і прагне слави та визнання, але поки що доводиться працювати в барі, щоб звести кінці з кінцями. Вона любить опинятися в центрі уваги і мріє про сценічну кар’єру. Люк, з іншого боку, є армійським стажистом, який цінує сувору дисципліну, порядок і стриманість в емоціях.

Доля приводить Кессі та Люка разом у несподіваній зустрічі, і ця подія повністю змінює їхні життя. Вони починають переживати сильні емоції та поступово розуміють, що протилежності можуть притягуватися. Їхній романтичний зв’язок розвивається попри відмінності в характерах, життєвих цінностях і способі життя. Фільм “Пурпурові серця” досліджує теми кохання, самовідкриття та подолання перешкод у стосунках.

У фільмі чудово передані емоційні переживання героїв, їхні відмінності та тяжіння одне до одного. Режисерка Елізабет Аллен Розенбаум створила атмосферу, сповнену романтики та інтимності, що допомагає глядачам повною мірою відчути і перейнятися їхньою історією.

Пурпурові серця” – це фільм, який змушує замислитися над силою любові та здатністю долати відмінності. Він пропонує глядачам красиву і зворушливу історію, яка захоплює і захоплює.

Коли будуть Пурпурові серця 2: чи буде продовження?

Пурпурові серця 2 дата виходу

Ті, хто подивився “Пурпурові серця” та зробили його одним з найпопулярніших фільмів Netflix усіх часів, напевно, цікавляться, чи буде продовження “Пурпурові серця 2“. Що ж, ви потрапили в потрібне місце, тому що нижче ми поділилися всім, що знаємо про потенційний “Пурпурові серця 2”!

Після виходу Пурпурових сердець на Netflix у липні 2022 року фанати створюють петиції про продовження у соціальних мережах.

Станом на травень 2023 року Netflix не повідомляв про те, що сиквел знаходиться в роботі. Шанси на те, що “Пурпурові серця 2” з’явиться, майже нульові. Романтична драма завершується досить акуратно, коли Кессі та Люк опиняються разом. Тож продовження історії здається непотрібним.

Коли будуть Пурпурові серця 2: чи буде продовження?

Фан-припущення щодо Пурпурові серця 2

Якби продовження було, то воно могло б простежити за життям Кессі та Люка як справжньої подружньої пари. Можливо, у них навіть з’явилися б діти. Як і у будь-якої подружньої пари, у них виникатимуть проблеми. Пам’ятаєте, Люка вигнали з морської піхоти США після того, як його звинуватили в шахрайстві. Це може спричинити деякі проблеми в їхніх стосунках, оскільки Люку буде важко знайти роботу. Крім того, співоча кар’єра Кессі починає стрімко розвиватися. Це означає, що вона буде в різних турах і ніколи не буде вдома. Це також може спричинити певну напругу в їхніх стосунках.

Якщо сиквел все ж таки з’явиться в майбутньому, існує так багато ідей для “Пурпурних сердець 2“, якщо Netflix вирішить дати добро на зйомки. Залишається тільки чекати і спостерігати, що вирішить Netflix. Наразі варто очікувати, що “Пурпурові серця” будуть фільмом, який можна буде дивитися раз і назавжди.

Слідкуйте за новинами про “Пурпурові серця 2” на tvshows.com.ua.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *