Асока 2 сезон: продовжили або скасували?

Асока 2 сезон: продовжили або скасували?

Поки всі слідкую за першим сезоном “Зоряні війни: Асока” українські фаната всесвіту “Зоряних війн” вже прагнуть почути, чи скасували, або продовжили серіал “Асока” на другий сезон.

Асока Тано – представниця раси торгутів із планети Шилі. У роки Війни клонів вона була падаваном Енакіна Скайвокера. Після падіння Імперії Асока намагається запобігти небезпеці, яка загрожує галактиці, і вирушає на пошуки зниклого джедая Езри Бріджера, а також вирушає на переслідування гранд-адмірала Трауна.

“Асока” – спін-офф серіалу “Мандалорець”.

Асока 2 сезон: продовжили або скасували?

Чи буде 2 сезон у серіалу Асока?

Наразі не підтверджено, чи буде другий сезон “Асоки”. Однак, маємо пам’ятати, що серіал з самого початку було заплановано, як міні-серіал.

Якщо Disney+ все ж таки вирішить випустити другий сезон, то це буде відомо, лише після завершення першого сезон, та має бути дуже великий попит.

В історії тв шоу, були випадки коли міні-серіали відроджували і продовжували на 2 сезон. Наприклад, у цьому році продовжили міні-серіал Дев’ятеро цілковитих незнайомців буде! Міні-серіал продовжено!

Де можна подивитися Асока українською?

На вибір українські творчі студії дублювання зроби два озвучення під назвами Цікава Ідея та HDrezka Studio. Подивитися можна на сайтах студій, відповідно.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - Від 29 грн (HBO, Paramount+)

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *