Пункт призначення 6 дата виходу, зйомки запущені, що відомо

Пункт призначення 6 дата виходу, зйомки запущені, що відомо

Наближається прем’єра фільму “Пункт призначення 6”, і на сьогоднішній день у нас вже є певні деталі щодо цього проекту. Орієнтовна дата виходу, коли шоста частина може вийти..

Франшиза жахів “Пункт призначення” вперше з’явилася в Україні у 2000 році на каналі ICTV українською. У тому фільмі група старшокласників уникнула смерті в авіакатастрофі, завдяки передчуттям одного з них. Проте, смерть не залишила справу незавершеною і почала мстити за своїх потенційних жертв.

У “Пункт призначення 6” сценарій офіційно в розробці. Наразі відомо, що у фільмі знову піде мова про групу молодих людей, які випадково уникнули смертельної небезпеки. Вони отримують видіння про прийдешні трагічні події, і завдяки цьому вони намагаються обманути саму смерть. Але незважаючи на їхні спроби, вони один за одним стикаються зі страшними і фатальними ситуаціями, які нагадують методи смерті, які раніше використовував Руба Ґолдберґ.

Під час існування франшизи було знято п’ять частин, які всі вийшли в Україні офіційно, в українському перекладі. Загальний збір прокатних зборів перевищує 650 мільйонів доларів. Очікується, що “Пункт призначення 6” продовжить цей успіх.

Щодо акторського складу та інших деталей, поки що немає повної інформації. Офіційна дата виходу фільму також залишається невідомою, але слідкуйте за новинами, оскільки трейлер та додаткова інформація могли бути представлені в найближчий час.

Історія фільмів Пункт призначення

Кадр з Пункт призначення  5 частина

У всіх частинах фільму “Пункт призначення” головні герої переживають жахливі катастрофи і надзвичайно вдало виживають. Проте, смерть не залишає їх в покої і поступово забирає їх одного за іншим.

У першому фільмі, що вийшов у 2000 році, персонажі розгадали, що можна спробувати врятувати людину, яка перебуває у списку смерті, якщо інша особа втрутиться та перекине хід подій.

У другій частині, що вийшла у 2003 році, було розкрито, що нове життя може подолати смерть, наприклад, народження дитини або тимчасова клінічна смерть.

У п’ятій частині, що вийшла у 2011 році, герої розробили теорію, що можна вижити, взявши на себе чуже життя.

Пенталогія “Пункту призначення“, а саме 1,2,3,4 і 5 частини вийшли офіційно в Україні українською. Перши чотири зроблені телеканалом ICTV. До 5 частини був зроблений професійний дубляж.

Що відомо про 6 частину Пункту призначення, чутки

Джеффрі Реддік
LOS ANGELES, CA – OCTOBER 17: Writer/producer Jeffrey Reddick arrives for Screamfest Closing Night: “Final Wish” held at the TCL Chinese Theatre 6 on October 17, 2018 in Los Angeles, California. (Photo by Albert L. Ortega/Getty Images)

Творець хоррор франшизи “Пункт призначення“, Джеффрі Реддік, розповів, що шоста частина цього фільму буде розширювати світ жахів, викривати таємниці виживальних ігор, а також пропонувати нові способи обдурити смерть.

У 2022 році Джеффрі Реддік повідомив, що “Пункт призначення 6” порушить типові стереотипи цієї франшизи. Фільм відхилиться від звичайної формули, де група людей уникає смертельних небезпек, а потім починає їх забирати смерть. З кожною новою частиною фільму додавалася нова деталь, яка оновлювала концепцію. В новому хорорі відбудеться кардинальна зміна у світогляді.

У своєму інтерв’ю з Collider Реддік розповів, що в шостій частині “Пункту призначення” залишиться традиційна схема. Сюжет знову сфокусується на людях, які обдурюють смерть і змушені грати з нею в сувору гру. Але цього разу виживання матиме новий вигляд. Реддік підкреслив, що “Пункт призначення 6” не лише додасть нові правила виживання, а й глибше розкриє суть смертельних ігор:

“Цей фільм не просто прикріплює ще один шар. У кожному фільмі ми бачимо нову деталь, суть така: “Отож, ось як можна врятуватися так чи інакше”. Нова частина зануриться в світ унікальним способом, змушуючи нас розглядати все з нової перспективи…. Всесвіт буде розширюватися, і я обережно до цього підходжу”.

За словами Реддіка, “Пункт призначення 6” приголомшить прихильників франшизи. В сюжеті міститься щось значуще:

“Я думаю, що прихильники будуть справді зацікавлені та захоплені… Фільм зачіпає глибокі аспекти історії, що робить його надзвичайно цікавим”.

Пункт призначення 6 дата виходу

Пункт призначення 6 дата виходу, зйомки запущені, що відомо

Офіційна дата виходу шостої частини “Пункту призначення 6” наразі не встановлена.

Але на початку 2024 року, було запущено процеси зйомок шостої частини знаменитого хоррора “Пункт призначення”.

Оголошення про початок виробництва фільму було зроблено продюсером франшизи, Крейгом Перрі.

Під назвою “Кровні узи” (Bloodlines), нова частина представить глядачам свої жахливі пригоди у 2025 році, а також буде доступна у форматі IMAX для максимального занурення в атмосферу страху.

Поки що деталі сюжету залишаються під покровом таємниці, проте відомо, що за камерою фільму стоять Зак Ліповскі та Адам Б. Стейн, відомі за роботою над фільмом “Інші”. Серед продюсерів фігурує Джон Воттс, відомий за своєю роботою над фільмами про Людину-павука.

Творець “Пункту призначення”, Джеффрі Реддік, раніше обіцяв, що шоста частина запропонує глядачам щось нове, зберігаючи при цьому дух оригінальної франшизи. Серія фільмів, починаючи з 2000 року і закінчуючи 2011 роком, розповідала про групу людей, які прагнуть уникнути зумовленої смерті. За весь час виходу фільмів серія зібрала у світі понад 657 мільйонів доларів, що підтверджує її неймовірну популярність.

Деталі будуть оновлюватися з подальшими анонсами. Слідкуй на https://tvshows.com.ua/

Чи вийшов трейлер Пункт призначення 6?

Ні, на момент написання статті трейлера Final Destination 6 ще не було.

Враховуючи, що фільм ще не вийшов у прокат, нам доведеться деякий час чекати на будь-які кадри, але ми оновимо цей простір, коли вони з’являться в мережі, тож не соромтеся додавати його до закладок на більш пізніший термін. Тож пропонуємо, до виходу шостої частини, передивитися на вихідних минулі частини…

Нижче представлено, концептуальний трейлер “Пункту призначення 6“, створений шляхом монтажу фрагментів з різних фільмів і серіалів.

6 Пункт призначення трейлер

Де дивитися Пункт призначення 6 українською?

Даємо, 99 % що шоста частина франшизи “Пункт призначення” обов’язково вийде українською.

Поки є час, глядачі можуть передивитися минулі п’ять чистин на рідній мові.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - Від 29 грн (HBO, Paramount+)

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *