2 сезон Дев’ятеро цілковитих незнайомців буде! Міні-серіал продовжено!

2 сезон Дев’ятеро цілковитих незнайомців буде! Міні-серіал продовжено!

Nine Perfect Strangers / Дев’ятеро цілковитих незнайомців, або Дев’ять ідеальних незнайомці” – це телесеріал, заснований на романі Ліани Моріарті з однойменною назвою. Серіал був випущений 18 серпня 2021 року на стримінговій платформі Hulu, і на другий сезон вже продовжили серіал. Це драматичний і містичний серіал, у центрі якого перебуває група з дев’яти незнайомців, які зібралися на розкішному курорті “Tranquillum House“.

Під керівництвом загадкової жінки на ім’я Марісса, ці різні за минулим і особистими проблемами люди намагаються знайти зцілення і внутрішній спокій. Однак, у міру того, як вони занурюються в програму лікування, стає зрозуміло, що у Марісси є свої темні і несподівані плани для них. Серіал досліджує теми особистого перетворення, секретів, травми і спокути, підкреслюючи взаємодію і вплив різних персонажів один на одного.

Чим завершився міні-серіал, а в подальшому 1 сезон?

Заключний епізод серіалу “Дев’ятеро цілковитих незнайомців” завершився з низкою розв’язань сюжетних ліній і розкриттям деяких загадок. У цьому епізоді гості в “Тренквілліум Хаус” продовжують проходити через свої індивідуальні трансформації та емоційні переживання під керівництвом загадкової Маріані Маркелл. Вони стикаються зі своїми темними секретами, долають внутрішні бар’єри і прагнуть до прийняття себе та їхнього минулого.

Одним із ключових моментів фіналу є розвиток стосунків між Маріані та Мешеллом Бенксом, одним із гостей, який виявляється пов’язаним із нею минулим. У результаті своєї еволюції Маріані усвідомлює свої помилки і прагне допомогти гостям у їхньому особистому зростанні та зціленні.

Наприкінці серіалу, після закінчення програми в “Тренквілліум Хаус”, герої розходяться в різні боки, але залишаються зміненими і з новим поглядом на життя. Хоча не всі питання отримують однозначні відповіді, серіал передає ідею про можливість змін і подолання особистих труднощів завдяки підтримці та розумінню інших.

Таким чином, заключний епізод “Дев’яти ідеальних незнайомців” пропонує емоційне завершення для героїв, залишаючи деякі аспекти відкритими і надихаючи глядачів на роздуми про сенс життя, щастя і самопізнання.

2 сезон Дев’ятеро цілковитих незнайомців буде! Міні-серіал продовжено!

Що відомо про 2 сезон?

Дев’ять ідеальних незнайомців” спочатку був задуманий як обмежений серіал Hulu, заснований на подіях книги Ліани Моріарті. Оскільки в авторки немає продовження роману, другий сезон не буде заснований на вихідному матеріалі. Це означає, що сюжет другого сезону неможливо передбачити, оскільки навіть невідомо, чи повернуться зірки першого сезону. Другий сезон може прийняти будь-який напрямок – введення нових персонажів на курорті, продовження історії героїв першого сезону або повне відхід від Транквілліма.

Проте режисер Джонатан Левін висловив надію на другий сезон і розповів про свої плани. В інтерв’ю BuzzFeed він сказав: “Я сподіваюся, що він сподобається людям настільки, що другий сезон стане можливим. Я, звичайно, можу уявити, куди б міг піти другий сезон. Єдине, що я думаю, було б чудово, якби ви могли отримати, наприклад, ще одну групу з дев’яти осіб. Один із них був би, наприклад, відомою людиною, яка грає саму себе. Я б хотів, щоб люди захотіли більшого. А потім справа за тим, чи зможемо ми переконати [Девіда Е. Келлі], творця серіалу, і Ніколь [Кідман]“. Таким чином, досліджуються різні варіанти розвитку сюжету.

2 сезон Дев’ятеро цілковитих незнайомців буде! Міні-серіал продовжено!

Хто зіграє у 2 сезоні Дев’ятеро цілковитих незнайомців?

Поки залишається загадкою, як розгорнеться другий сезон серіалу “Дев’ять ідеальних незнайомців”, особливо щодо акторського складу. Перший сезон ґрунтувався на романі, тоді як другий сезон міститиме оригінальний матеріал. Це означає, що попереду майже повністю нова історія з новими персонажами.

Згідно з інформацією від The Hollywood Reporter у червні 2023 року, Ніколь Кідман повернеться в роль Маші Дмитриченко, керівниці ексклюзивного оздоровчого центру. Оскільки кожен сезон серіалу є самостійним, акторський склад буде абсолютно новим. Серед акторів, які, ймовірно, приєднуються до серіалу в раніше не оголошених або не ідентифікованих ролях, є зірка фільму “Трикутник печалі” Доллі де Леон, акторка з каналу The CW Мейзі Річардсон-Селлерс, висхідна турецька зірка Араса Айдіна, лауреат премії “Еммі” Мюррей Бартлетт і дворазова номінантка на премію “Оскар” Лів Ульман.

Дата виходу 2 сезон Дев’ятеро цілковитих незнайомців?

2 сезон Дев’ятеро цілковитих незнайомців буде! Міні-серіал продовжено!

Hulu передумав робити з “Дев’ятеро цілковитих незнайомців” мінісеріал і ухвалив рішення продовжити шоу на другий сезон.

Заключний епізод першого сезону вийшов на Hulu у вересні 2021 року.

Після майже двох років, у червні 2023 року, було оголошено, що другий сезон антологічного драматичного серіалу повністю замовлено, і його буде випущено.

Наразі немає конкретної дати виходу другого сезону “Дев’яти ідеальних незнайомців”.

Зйомки нового сезону ще не розпочалися, і до літа 2023 року проєкт перебуває тільки на стадії кастингу і пре-продакшну. Тому нам залишається тільки терпляче чекати, щоб дізнатися, коли буде знято і випущено новий набір епізодів.

Що стосується першого сезону, відомо, що зйомки почалися 10 серпня 2020 року і завершилися 21 грудня того ж року, як повідомила Ніколь Кідман в Instagram.

Загальна тривалість зйомок склала близько чотирьох місяців. Прем’єра серіалу відбулася на Hulu 18 серпня 2021 року.

З огляду на часовий проміжок між початком виробництва і прем’єрою першого сезону, можна припустити, що другий сезон буде випущено приблизно через рік після початку виробництва. А це буде 2024 рік.

А де дивитися українською?

2 сезон Дев’ятеро цілковитих незнайомців буде! Міні-серіал продовжено!

Перший сезон “Дев’ятеро цілковитих незнайомців” можна подивитися українською від студії HDrezkaStudio. Другий сезон також, ми зможемо подивитися в закадровій озвучці, коли вийде.

2 сезон Дев’ятеро цілковитих незнайомців трейлер

До другого сезону, ще трейлер не вийшов. Виробництво другого сезон ще в процесі. Він з’явиться пізніше, тому поки, нагадаємо про перший сезон.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *