LEGO Зоряні війни: Відбудова галактики

LEGO Зоряні війни: Відбудова галактики

LEGO Зоряні війни: Відбудова галактики (LEGO Star Wars: Rebuild the Galaxy, 2024)


Огляд

Восени 2024 року на Disney+ відбудеться прем’єра нового анімаційного серіалу “LEGO Зоряні війни: Відбудова галактики” (LEGO Star Wars: Rebuild the Galaxy). Цей захоплюючий проєкт обіцяє принести фанатам “Зоряних війн” унікальну та несподівану історію, де все перевертається з ніг на голову.

Сюжет

LEGO Зоряні війни: Відбудова галактики

Звичайний фермер-нерф, Сіг Ґріблінґ, знаходить потужний артефакт у прихованому храмі джедаїв, який змінює всесвіт “Зоряних війн”. Тепер герої стають лиходіями, а лиходії – героями. Щоб відновити порядок, Сіг вирушає у небезпечну пригоду з метою зібрати розбиту галактику докупи та стати справжнім рятівником.

Головні герої

  • Сіг Ґріблінґ – звичайний фермер, який випадково знаходить артефакт і стає центральною фігурою в боротьбі за відновлення порядку в галактиці.

Основні теми

  • Переплутані ролі: У цьому новому світі герої стають лиходіями, а лиходії – героями, що створює унікальні та несподівані взаємодії.
  • Пригоди та самопізнання: Сіг повинен не лише відновити галактику, але й знайти в собі сили та мужність, щоб стати справжнім героєм.
  • Юмор і екшн: У стилі LEGO, серіал поєднує гумористичні моменти з захоплюючими пригодами, що робить його привабливим для глядачів усіх вікових категорій.

Дата виходу

Прем’єра серіалу “LEGO Зоряні війни: Відбудова галактики” відбудеться 13 вересня 2024 року, ексклюзивно на Disney+. Усі епізоди будуть доступні українською мовою завдяки провідним студіям озвучення в Україні.

Вплив та очікування

“LEGO Зоряні війни: Відбудова галактики” обіцяє бути захоплюючим доповненням до всесвіту “Зоряних війн”. Серіал не тільки розширює межі знайомого світу, але й пропонує новий погляд на улюблених персонажів і події. Завдяки комбінації гумору, екшну та унікальної концепції, цей серіал обов’язково стане улюбленим серед фанатів різного віку.

Трейлер

Не пропустіть “LEGO Зоряні війни: Відбудова галактики” – приготуйтеся до неймовірних пригод у галактиці, як ніколи раніше! #LEGOStarWars #RebuildTheGalaxy #DisneyPlus

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *