2 сезон Засновано на реальних подіях: можна легко продовжити і зняти, але чи буде? та коли чекати?

2 сезон Засновано на реальних подіях: можна легко продовжити і зняти, але чи буде? та коли чекати?

Серіал “Засновано на реальних подіях” не ґрунтується на реальних подіях, але це оригінальна комедія від Peacock, яка приносить таке ж задоволення, як ваш улюблений подкаст про справжні злочини. Ми не хочемо розкривати надто багато деталей (щоб не зіпсувати вам перегляд цього серіалу, натхненного реальними злочинами), але в “Засновано на реальних подіях” є кілька незграбних поворотів сюжету. Ми не казатимемо, що станеться з головними героями і на які запитання ви захочете отримати відповіді найтерміновіше, але ми впевнені, що має бути ще один сезон!

Хто б міг подумати, що шантаж серійного вбивці з метою змусити його почати подкаст із вами обернеться невдачею? Можливо, всі очікували цього, але Ава (Кейлі Куоко) і Нейтан (Кріс Мессіна) все одно взялися за цю справу. І ніхто не припускав, що серійний вбивця, зіграний Томом Бейтманом, використовуватиме їхню угоду, щоб перетворити вбивство на розважальний контент. Це злісно, похмуро і водночас смішно.

А ще, дізнайся першим, коли 365 днів 4 частина дата виходу, що відомо?

Чи продовжили серіал Заснована на реальних подіях на 2 сезон?

Офіційна дата виходу другого сезону поки не оголошена, але фанати серіалу з нетерпінням очікують нових подробиць. У середині жовтня серіал продовжили на 2 сезон – офіційно!

2 сезон Засновано на реальних подіях: можна легко продовжити і зняти, але чи буде? та коли чекати?
Кадр з 1 сезону

Хто зіграє у 2 сезоні?

О, цікаво, хто повертатиметься у другому сезоні “Засновано на реальних подіях“? Ми не можемо розкрити імена тих, хто вижив із першого сезону, щоб не зіпсувати вам задоволення. Але можу сказати, що я очікую повернення кількох, якщо не всіх, ключових персонажів. Будемо сподіватися, що їхня доля буде продовжена і в нових епізодах!

Коли вийде 2 сезон Засновано на реальних подіях?

Можливо, ми не побачимо другий сезон “Засновано на реальних подіях” до 2024 року, враховуючи деякі обставини. Навіть якщо проєкту дадуть зелене світло, сумнівно, що ми побачимо трейлер другого сезону наступного року. Ймовірно, це станеться не раніше кінця літа або осені, особливо з огляду на триваючий страйк Writers Guild of America (WGA), а також зайнятість головних акторів, Кейлі та Кріса.

2 сезон Засновано на реальних подіях: можна легко продовжити і зняти, але чи буде? та коли чекати?
Кадр з першого сезону. Головні актори Кейлі Куоко, зірка серіал “Теорія великого вибуху” зіграла роль Еви Бартлетт разом з Крісом Мессіною

Обидва актори мають інші проєкти, яким потрібно приділити увагу.

У Кейлі виходить трилер під назвою Role Play і новий сезон мультсеріалу “Гарлі Квінн“. А у Кріса також є свій трилер “МКС“, дія якого відбувається в космосі. Усі ці проєкти можуть створити складнощі з розкладом зйомок і просуванням.

Однак, поки ми чекаємо новин про другий сезон “Засновано на реальних подіях“, принаймні, ми знаємо, де знайти Кейлі та Кріса, завдяки їхнім іншим проєктам.

Також, нагадаємо, як і де дивитися, в Україні солов’їною мовою серіал “Засновано на реальних подіях“. Серіал був озвучений інтернет студії HDrezkaStudio та доступний на їх платформі в Україні.

Перший сезон складається з 8 епізодів. Прем’єра якого відбулась 8 червня 2023.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *