Щодо дати виходу 2 сезону "Шантаж" (The Recruit), акторський склад, сюжет і багато іншого

Щодо дати виходу 2 сезону “Шантаж” (The Recruit), акторський склад, сюжет і багато іншого

“Шантаж” (The Recruit) 2022 – новий шпигунський серіал, який був дубльований українською на Netflix. У першому сезоні глядачам сподобалися пригоди Оуена, про це свідчить рейтинг IMDb – більше семи балів.

Але у 1 сезоні в серіалі всього вісім серій, і цього явно недостатньо. Всі хочу продовження. Тому ось що відомо про 2-ий сезон.

А ще, дізнайся першим про серіал Венздей 2 сезон дата виходу.

Опис

Головний герой серіалу “Шантаж” Оуен Гендрікс щойно почав працювати в ЦРУ і на нього чекав нелегкий тиждень. На перших порах він стикається з безліччю проблем, коли в ув’язненні опиняється колишній агент Макс Меладзе, який погрожує розкрити таємниці ЦРУ, якщо її не звільнять.

Оуен намагається домовитися з Максом, щоб зупинити цю загрозу, але його втягують у небезпечну гру, де його можуть зробити головною фігурою. Йому доведеться вирішити, як вчинити, щоб захистити себе і свою організацію.

Можливо, Оуену доведеться кинути виклик своїм навичкам юриста і взяти на себе активнішу роль у цій ситуації. Але чи зможе він знайти вихід із цієї складної ситуації і врятувати свою кар’єру та репутацію в ЦРУ?

Щодо дати виходу 2 сезону "Шантаж" (The Recruit), акторський склад, сюжет і багато іншого

У ролях

Ной Сентінео, Олександра Петрачук, Лайнас Роуч, Лора Геддок, Колтон Данн, Арті Манн, Кайла Зандер, Байрон Манн, Кетрін Кінг Со, Файвел Стюарт

Щодо дати виходу 2 сезону "Шантаж" (The Recruit), акторський склад, сюжет і багато іншого

Трейлер 1 сезону українською

У перший же тиждень роботи в ЦРУ, юриста-новачка кидають у пекло без підготовки. Головний герой – Оуен Гендрікс, швидко занурюється в роботу. Коли виявляє можливу загрозу, він починає прискорений курс вивчення протоколів ЦРУ. Принагідно намагається вести секретні переговори, ходити на побачення з колегою та змагається з вороже налаштованим співробітником агентства.

Коли вийде 2 сезон Шантаж?

Прем’єра першого сезону “Шантаж” відбулася у грудні 2022 року. Netflix продовжив драматичний серіал у січні 2023 року. Оскільки розрив у рік є найбільш вірогідним терміном для виробництва, ми готові припустити, що 2 сезон “Рекрута” вийде у 2024 році.

Зйомки 2 сезону серіалу “Рекрут” стартують у січні 2024 року.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *