Серіал Гончаки, або Лихварський бізнес: чи варто дивитися?

Серіал Гончаки, або Лихварський бізнес: чи варто дивитися?

Корейський серіал Bloodhounds 2023 року від Нетфлікс. Українська назва “Гончаки“, або “Лихварський бізнес“, про молодиків, які ризикують своїм здоров’ям, поринають у підпільний бізнес – надання грошей у борг. Перші кадри, трейлер, та шо відомо про новий серіал.

Їхній найбільший бій відбувається не на рингу.

Про що серіал?

Серіал “Bloodhounds” розповідає захопливу історію трьох відважних юнаків, які знаходяться в безвихідному становищі і вирішують піти на ризиковану пригоду, щоб розплатитися зі своїми боргами. Вони занурюються у темну справу підпільного лихварського бізнесу, де багаті і могутні полюють на слабких.

Головні герої, озброєні лише своїм мужністю та винахідливістю, стикаються зі світом безжальних грошових позикодавців і мають вижити в цьому небезпечному середовищі. Вони ризикують усім, щоб заробити необхідні кошти і позбутися від тягаря боргів, одночасно протистоячи хитрим і жорстоким супротивникам, які нічого не зупинить на їхньому шляху.

Серіал Гончаки, або Лихварський бізнес: чи варто дивитися?

Серіал “Bloodhounds ” показує темну і страшну сторону фінансового світу, в якій безпомічні люди опиняються під владою безжалісних лихварів. Герої зіштовхуються зі смертельними загрозами, пастками та зрадою, але вони готові йти до кінця, щоб захистити тих, хто потрапив у пастку цього безжалісного бізнесу.

У цьому серіалі зрозуміло, що справжня сила полягає в дружбі, солідарності та вірі в себе. Герої навчаються протистояти багатим і могутнім, не зламлюючись перед тиском та злочинністю. Вони стають символом надії для всіх, хто потерпає від фінансової нерівності та експлуатації.

Трейлер

Bloodhounds” – це захоплююча історія про визволення і справедливість, яка змушує глядачів переосмислити важливість солідарності та боротьби за свої права у світі, де гроші мають владу над людьми.

Дата виходу

Прем’єра корейського серіалу – 9 червня 2023. Українська озвучка доступна від інтернет студії HDrezka. Дивись українською! У першому сезоні буде 8 епізодів.

Ділись своїми роздумами, чи варто дивитися, або ні!?

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *