2-му сезону Засновано на реальних подіях бути! Серіал продовжено

2-му сезону Засновано на реальних подіях бути! Серіал продовжено

Популярний серіал “Засновано на реальних подіях“, заснований на реальних подіях, знову радує своїх фанатів – його продовжено на другий сезон!

Цей захопливий серіал, який зачіпає різноманітні історії, засновані на реальних подіях, здобув неоднозначну популярність в Україні після 1 сезону. Не всім він сподобався. Але, світовий рейтинг серіалу після 1 сезону зберігся на високому рівні – більше 7 балів.

2 сезон дата виходу Засновано на реальних подіях

2-му сезону Засновано на реальних подіях бути! Серіал продовжено

Другий сезон “Based on a True Story” очікується з нетерпінням і вже викликає неабиякий інтерес у фанатів. Сюжет другого сезону поки залишається загадкою, але, ґрунтуючись на успіху першого сезону, можна очікувати ще більше захопливих історій і неймовірних поворотів подій.

Офіційна дата виходу другого сезону поки не оголошена, але фанати серіалу з нетерпінням очікують нових подробиць. У середині жовтня серіал продовжили на 2 сезон – офіційно!

“Based on a True Story” продовжує дивувати і завойовувати серця глядачів своїм захопливим контентом, і це ще один яскравий приклад успішного телевізійного проекту, заснованого на реальних подіях.

Де дивитися українською?

Перший сезон цього захопливого проєкту був доступний для українських глядачів в озвучці від HDrezka Studio, що зробило його доступним і зрозумілішим для аудиторії в Україні. Слід зазначити, що українські глядачі в захваті від якісної озвучки та оригінального контенту.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *