2 сезон Периферії скасовано, через страйк

2 сезон Периферії скасовано, через страйк

Prime Video припиняє продовження другого сезону науково-фантастичного драматичного серіалу “Периферія / Периферійні пристрої“, де головну роль грає Хлоя Грейс Моретц.

Ця новина з’явилася на тлі серії відмов Amazon продовжувати серіали, включаючи “Периферію“, через тривалість страйків професійних акторських та письменницьких об’єднань (WGA і SAG-AFTRA), які зупинили виробництво та призвели до затримок у виході нових сезонів.

Також 2 сезон “A League of Their Own / League of Their Own / Їх власна ліга” було скасовано.

Периферія” – науково-фантастичний драматичний серіал, що заснований на однойменній книзі. Головна героїня, Флінн Фішер, намагається зібрати уламки своєї розбитої сім’ї в майбутньому, яке знаходиться у віддаленому куточку Америки. Зупинка виробництва через страйки призвела до великих розривів між сезонами та призвела до скасування продовження для серіалу “Периферія“. Такий крок вже став однією з перших відомих відмов від продовження серіалу через страйк.

Ця затримка стала особливо проблематичною для серіалів, які вже були продовжені на другий сезон, оскільки глядачі, які очікували продовження, можуть втратити інтерес через тривалу паузу між сезонами. Виробництву також доводиться знову витрачати кошти на маркетинг та інші витрати.

Зауважено, що серіали, що вимагають значних бюджетних витрат, як “Периферія“, стають особливо вразливими до затримок через страйки, оскільки такі затримки призводять до додаткових витрат і позбавляють їх від важливих дат виходу.

Варто зауважити, що “Периферія” є спільним проектом Amazon Studios та Warner Bros. Television, створеним у співпраці з Kilter Films Джонатана Нолана та Лізи Джой.

Спільно з “Периферією“, Kilter Films також розробляє ще один проект для Amazon, серіал “Fallout“, який вже викликав зацікавленість глядачів.

Подивитися перший сезон можна в Уанеті, який вийшов українською від Цікава ідея, HDrezka Studio.

Перший сезон “Периферії” вийшов восени 2022 року; науково-фантастичну драму, зняту за мотивами однойменної книги, продовжили на другий сезон у лютому.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *