Бетмен: Хрестоносець у плащі. Готем 1940-х - новий погляд на Бетмена

Бетмен: Хрестоносець у плащі. Готем 1940-х – новий погляд на Бетмена

Любителі Темного лицаря можуть радіти – вийшов довгоочікуваний дебютний трейлер майбутнього мультсеріалу “Бетмен: Хрестоносець у плащі” (“Batman: Caped Crusader”).

Творцем шоу є Брюс Тімм, знаменитий шоураннер культового серіалу про Бетмена 1992 року. Нова анімаційна адаптація, яка обіцяє повернути нас до витоків Готема, вийде 1 серпня на Amazon Prime Video.

Серіал складатиметься з 10 серій у першому сезоні, і кожна з них обіцяє занурення у світ, де корупція і злочинність процвітають, а мирні жителі ніколи не почуваються в безпеці.

Бетмен: Хрестоносець у плащі. Готем 1940-х - новий погляд на Бетмена

У цьому похмурому місті з’являється герой – Бетмен, таємна особистість багатого і відомого Брюса Вейна, який, переживши сімейну трагедію, вдягає маску і починає свій хрестовий похід за справедливість. Під час своєї боротьби він знаходить союзників серед поліцейських і представників мерії, але його відчайдушні спроби викорінити злочинність призводять до непередбачених наслідків.

“Бетмен: Хрестоносець у плащі” – це не просто новий погляд на відомого супергероя, це глибоке переосмислення його міфології. Серіал стилізований під естетику 1940-х років і звертається до нуарного коріння, що надає історії особливої атмосфери. Увага до психологічних тонкощів персонажів обіцяє зробити розповідь ще більш захопливою і багатошаровою.

Цей мультсеріал обіцяє стати справжньою подією для всіх шанувальників Бетмена, поєднуючи класичну атмосферу старого Готема з новими сюжетними поворотами і глибоким опрацюванням персонажів.

Не пропустіть прем’єру 1 серпня на Amazon Prime Video і пориньте в похмурий і загадковий світ “Бетмена: Хрестоносця в плащі”.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *