Маестро 2023 - Натхнення Леонарда Бернстайна. Дата виходу, трейлер українською

Маестро 2023 – Натхнення Леонарда Бернстайна. Дата виходу, трейлер українською

Маестро” – це захопливий біографічний фільм, що розкриває початковий етап творчого шляху Леонарда Бернстайна, великого американського композитора, диригента і піаніста. Режисер Бредлі Купер відтворює захопливий шлях молодого та амбітного музиканта, який згодом став іконою світової музичної сцени.

Фільм починається з моменту, коли Леонард Бернстайн, у віці 25 років, вперше ступає на поріг Нью-Йоркського філармонійного оркестру. З цього моменту починається його неймовірна подорож до створення неймовірної музичної легенди. Прагнення до досконалості, його безмежна пристрасть до музики та мистецтва, а також боротьба з власними сумнівами стають головними темами фільму.

Маестро 2023 - Натхнення Леонарда Бернстайна. Дата виходу, трейлер українською
Бредлі Купер

Бредлі Купер, який також виконує роль Леонарда Бернстайна, втілює душу і пристрасть музиканта, занурюючи глядача в його внутрішній світ і творчий процес. Кері Малліган, яка грає дружину Бернстайна, додає фільму глибину емоцій і взаємин, а Майя Гоук, у ролі близького друга і колеги Бернстайна, додає динамізму і душевної підтримки.

Маестро 2023 - Натхнення Леонарда Бернстайна. Дата виходу, трейлер українською
Кері Малліган

Під керівництвом Бредлі Купера, глядач зануриться у світ музичних композицій, написаних самим Бернстайном. Фільм занурить глядача у створення таких музичних шедеврів, як “Вестсайдська історія” та “У порту”, дозволивши відчути натхнення і творчу енергію великого музиканта.

З емоційними поворотами, музичною атмосферою та приголомшливим акторським складом, “Маестро” запрошує глядачів пройти шлях від молодого амбітного музиканта до справжньої легенди світової музики. Фільм покаже, як пристрасть, працьовитість і віра в себе можуть привести до досягнення неймовірних висот у мистецтві.

Фільм Маестро дата виходу в Україні

Дата онлайн-прем’єри в Україні призначена на 20 грудня, і ця подія обіцяє подарувати глядачам глибоке занурення у світ музики та пристрасті через очі великого Леонарда Бернстайна.

Очікується український переклад на Нетфлікс.

x
Реклама

Де дивитись серіали легально?

Megogo - від 29 грн, нові серіали та кіно+

Youtv UA – 7 днів за 0 грн, або 14 днів за 1 грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *